Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 21 éves vagyok és még szűz...

21 éves vagyok és még szűz nagyon gáz? Szexhiány okozhat depressziót?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és szűz, de sok barátom lenézz miatta!

Sajnos nem találtam meg a magamhoz illő lányt! és nehezen ismerkedek, mindenki azt mondja várjak és majd összefútok a hozzám illő lányal! Sajnos már depresszióm is van 15 éves korom óta és most 21 vagyok! Nekem meg már minden bajom van a szexhiány miatt! Nekem nem kell tökéletes lány csak lehessen megbízható! 3 év exbarátöm nem akkarta a szexet és szakitás után minden dolgot elmesélt rólam!

Ö is szűz volt! Szóval vannak szorongásom emberektől és aki rosszindulatú és szorongok attól képes vagyok remegni!

Hogy találjak párt?



2014. szept. 4. 06:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

27-28 éves koromra elmúlt. Úgy értem, a depresszió, nem a szüzesség :D

Egyébként vehetem úgy, hogy 25 évesen elvesztettem, de az semmi nem volt kb. és azóta se kerültem olyan helyzetbe.

Egyébként ha komoly, igazi depresszióról van szó, olyanom sose volt, max szomorú voltam.

28/F

2014. szept. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos Nekem nagyon jó volna egy barátnő mert én nagyon be tudok depressziósodni nélküle! Semmitől se vagyok boldog! Folyton sirhatnám van!
2014. szept. 10. 20:42
 13/14 anonim válasza:

Sírhatnékom akkor volt amikor nem úgy alakultak a dolgok, én meg már mindenféle dologba beleéltem magam. És akkor koppan az ember egy nagyot, na olyankor nagyon nehéz másra gondolni, elvonatkoztatni, lekötni magad valami teljesen mással,.


Mostanában már könnyebben viselem, de tény hogy rosszul esik. Te se add fel.


A 9-es voltam.

2014. szept. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én pedig találtam más dolgokat, amik érzelmileg jobban foglalkoztatnak, de emellett az eredeti cél is megmaradt. Tényleg csak visszagondolni rossz, hogy 10 éve is már mennyit segített volna, ha összejön valami a másik nemmel.
2014. szept. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!