Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van egy barátnőm akivel...

Deriosz kérdése:

Van egy barátnőm akivel sokszor pettingelünk, de tovább nagyon nem akar menni. Ő még szűz és nem tudom mit csináljak? Többi lent van.

Figyelt kérdés
Cikin hangzik de ruhán keresztül "szeretkezünk" és nem akar tovább menni.a gatyáját nem engedi levenni,a seggéhez oda nyúlhatok, de előre a nemiszervéhez nem, csak simogathatom.mellét simogatom,csókólgatom őt meg minden, ha combját akarom puszilgatni elveszi a fejem, mégha kicsit erőltetem is.Már a kezébe is adtam az én f*kam , simogatta, de még arra se reagált.Beszéltem vele, hogy el kellene mélyíteni a kapcsolatunkat és ez mindkettőnknek jó lenne. Bele egyezett, de mindig azt mondja várjunk még. Nem tudom már mit csináljak.Valami tipp?

2014. szept. 2. 18:26
 1/9 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem oda írni, hogy kb 4hónapja együtt vagyunk.És megcsalásról még nem volt szó egyikünk részéről se.Szeret is :) szóval végképp nem tudom
2014. szept. 2. 18:27
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Azt akarja, hogy várj. Ebben mi a f..szom a nehéz? Bent tartod a gatyádban a p.csöd és kész.

A kapcsolatot pedig nem kell, hanem csak lehet mélyíteni.

2014. szept. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szetinem várj még :) értékelni fogja.
2014. szept. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Várj még vele. Haladj az ő tempója szerint, ha azt akarod, hogy ne legyenek rossz tapasztalatai.

Várd meg, mikor majd ő akarja, hogy megcsókold ott, amikor felizgul attól, hogy a farkadat szorongathatja.

2014. szept. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? abbol kiderül minden
2014. szept. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
18L 21F :) És köszönöm szépen az eddigi válaszokat, nyugodtan várok amúgy, nem siettetem.Hülyeség úgy is, annál jobban nem akarná, meg nem is esne jól neki.Szóval szép apró lépéseket teszek :) De nyugodtan meghallgatom még az ötleteket.
2014. szept. 2. 19:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi is egykorúak vagyunk veletek a párommal. Én is csak a fokozatosságot tudom ajánlani. Én is teljesen érintetlen voltam. És nem is szeretem az előjátékot. A szeretkezéssel nincs bajom. Tehát a Kedvesemnek még türelmesebbnek kellett velem lennie. És ez nagyon nehéz volt,mert nagyon kívánt. De amikor már én is készen álltam, akkor...:D És utána beszélgettünk,hogy ez volt a megfelelő idő. Nem kell elsietni. Próbálj meg uralkodni magadon. Ha szereted annyira, vársz még egy kicsit. Mi sem azonnal feküdtünk le. És megéri várni,mert annál jobb lesz. És kevesebb fájdalmat okozol Neki. És az nagy előny mindkettőtöknek. Sok sikert és kitartást!
2014. szept. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Tökéletesen megértelek,mert az én barátnőm is vallásos és azt mondja ,hogy betartja,hogy nincs szex a házasságig,de legalább a csókolózástól nem zárkózik el.
2014. okt. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
két tűz között vagy apám.Ha erőlteted azért hagy el,ha meg nem próbálkozol akkor azér mer (puhap*cs vagy).Ennyi. A nőket lehetetlen megérteni,ne is erőltesd.
2014. dec. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!