Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek ciki hogy 16...

Szerintetek ciki hogy 16 évesen szűz vagyok?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok..

a suliba mindenki még a 14 éves lányok is azzal dicsekednek hogy ők már elvesztették..

Van barátom..és sokszor megpróbáljuk..de valamikor azért nem lehet mert megjött..valamikor azért mert nem érünk rá..valamikor azért mert mind a kettőnkél vannak otthon..és amúgyis nagyon félünk..nem akarunk gyereket..a gumi meg nem biztonságos..segitsetek!:((



2014. aug. 6. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem szánalmas ilyen dolgot társadalmi kényszerből megcsinálni.
2014. aug. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Inkább elismerésre méltó. Sajnos a mai világban ez elismerésre méltó.
2014. aug. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az a szánalmas, hogy ezt megkérdezed.
2014. aug. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

dehogy gáz

amúgy a gumi biztonságos ha jól használjátok

2014. aug. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Barátnőm 17 évesen veszítette el. Sajnos nem működött a kapcsolatuk és velem jött össze az év vége fele és én meg vele.
2014. aug. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nem ciki,de ha gáz szívesen segítek rajtad
2014. aug. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

egyáltalán nem ciki. majd ha készen állsz rá azt érezni fogod!

pl nekem van egy barátnőm aki 19éves és még mindig nem volt neki semmi, mert nem érzi,hogy itt lenne az ideje :)

2014. aug. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne szórakozzunk már gyerekek.


18 éves vagyok, 2 év 10 hónapja van barátom, 2 éve van szexuális életem. De elmondom neked, ha akkor nem találkoztam volna a szerelmemmel, akkor lehet a mai napig szűz lennék, mivelhogy tökre nem érdekelt a kor, szimplán szerelmes voltam és amint látod, tökéletesen "bevált", jó döntés volt.


A másik meg, hogy azóta gumit használunk és egyszer sem volt semmilyen komplikáció.


Tehát ne azért szexelt, mert "úúristen, jajj mi lesz velem, a többiek már 14 évesen elvesztették, jajj, akkor én most nem vagyok menő, mi lesz ha ez kiderül, gyorsan el kell veszítenem. Nem számít, hogy rohadtul nem akarom, nem vagyok rá készen, de a társadalomban ez ciki, úristen vénlány leszek".... - már ne haragudj, de ettől nekem fordul fel a gyomrom, hogy hogy lehet valaki ennyire ostoba, hogy így gondolkozzon. Nem rád értem, hiszen annyira nem ismerlek, de úgy veszem észre a kérdésed alapján, hogy ebbe az irányba haladsz.


NEM CIKI, INKÁBB AZ A CIKI, HOGY EZT CIKINEK GONDOLJA BÁRKI IS.


A barátoddal meg ne tervezgessetek. Ha vannak otthon, ha nem, ha ott a megfelelő pillanat, akkor próbáljatok meg ellazulni és ha ráéreztek, hidd el menni fog magától is.

A gumi pedig biztonságos, nekünk még nem szakadt ki, viszont ha kiszakad sincs baj, mert ugye tudsz ellene tenni. Először is kimész a fürdőbe és kimosakszol, oly módon, hogy felspiccelsz magadnak vizel ami remélhetőleg kimossa az esetlegesen bekerülhetett spermiumokat.

Azután orvos segítségével szerezned kell és be kell venned egy esemény utáni tablettát.


De mondom erre nagyon kicsi az esély.


A lényeg, hogy bármit is csinálsz azért csináld, mert te akarod!!!

2014. aug. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mivel úgy tűnik még a védekezésről is elég hiányos a tudásod, inkább ne szexelj még ...
2014. aug. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!