Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek ciki ha 18 évesen...

Szerintetek ciki ha 18 évesen szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Nem rég töltöttem be a 18-at és elgondolkodtam azon hogy vajon ciki e ha még szűz vagyok. Nem vagyok vékony csaj és ezért elég kevés az önbizalmam,nem volt még komoly kapcsolatom. És érdekelne a véleményetek hogy szerintetek ciki e?
2014. okt. 18. 22:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nyilván én is vágyok már a tesi kapcsolatra, a szexre. De! Véleményem szerint van egy hatalmas szakadék a sima szex és a szerelmeskedés között!

Én az utóbbira vágyom, és a leírtak alapján szerintem te is! ;)


9-es voltam.

2014. okt. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Szerintem nem ciki. Én is szűz vagyok. Egyszerűen nem tudtam összejönni senkivel.


De kérdező, kérlek gondolkodj el azon, hogy:


Szerinted nem ciki az, hogyha fiatalkorú (még majdnem kamasz) párok lefekszenek egymással úgy, hogy a legtöbbjük nem is tudja mi az hogy szerelem, és kocsmákban meg szórakozóhelyeken jönnek össze, majd a felnőtté válásig 8x szakítanak és csalják meg egymást?


Lehet én akarok túl sokat, de nem fűlik a fogam olyan csajokhoz, akikkel nem tudnék hosszan tartó normális kapcsolatot létesíteni.


20/F

2014. okt. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mért lenne baj ? Majd megjön az igazi udvarlód igy még tiszteséges lány vagy
2014. okt. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

lány vagy szóval nem az. Ha fiú lennél, akkor már az lenne.


Kettős mérce 4ever

2014. okt. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!