Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek ciki ha 18 évesen...

Szerintetek ciki ha 18 évesen szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Nem rég töltöttem be a 18-at és elgondolkodtam azon hogy vajon ciki e ha még szűz vagyok. Nem vagyok vékony csaj és ezért elég kevés az önbizalmam,nem volt még komoly kapcsolatom. És érdekelne a véleményetek hogy szerintetek ciki e?
2014. okt. 18. 22:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nincs a homlokodra írva, és viszonylag könnyen lehet is segíteni a problémán.
2014. okt. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én is 18 évesen vesztettem el. Nagy ügy.
2014. okt. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
27%
18 és szűz ?! :O húú ha, ez ám a ciki pedig a mai lányok már 13 évesen nem szüzek !
2014. okt. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mi ez a szexrabszolga-dolog? :D
2014. okt. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem ciki egy kicsit sem.Viszont csak úgy valakivel ne akard elveszíteni,várj.Mert nagyon megbánhatod.
2014. okt. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 October15 ***** válasza:

Nekem 1 sima rabszolga kellene.. olyanod nincs ?

Kérdező: Nem gáz.. ami meg az önbizalmat illeti: amíg a plusz jó helyre is megy :P addig azért fog akadni pasi akit érdekel a dolog. Nem egy annyira nehezen orvosolható probléma szerintem.

2014. okt. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 TallandThin Boy ***** válasza:

Nem baj, ha nem vagy vékony. Mindenki nézhet ki jól, csak akarat kérdése. Ha segítség kell írj.


Egyébként egyáltalán nem ciki, hogy szűz vagy és senkinek semmi köze hozzá.

2014. okt. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

Akkor én mint mondjak 26 évesen? :D

De nem érdekel a dolog, keresem az igazit hozzá. Aki nem érdemli meg, az úgyse kaphat meg, ennyi. Nem fogom magamat egy éjszakás lányokra pazarolni, nem nagyképűségből mondom, de ennél többre tartom magam.


26/F

2014. okt. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#9-es! Te vagy a király! :)


Ebben a szűz témában csak az a kellemetlen, ha valakinek rossz emlék lesz az első. Lányoknál szokott ez lenni inkább, mert elsietik, de ez is személyfüggő. Amolyan ki csinál belőle ügyet.

2014. okt. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok és nálad idősebb pár évvel és sajnos még szűz. Szerintem a szüzesség kortol függetlenül nem ciki mert az ember ne a környezetének akarjon megfelelni hanem saját magának. Én inkább amiatt érzem magam kellemetlenül mert sajnos nincs szex az életemben.
2014. okt. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!