Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki ha még 16- évesen szűz...

Ciki ha még 16- évesen szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Nem érzem magam rá késznek ,félek is a dologtól...a barátnőm 15-évesen vesztette el.

Én meg màr 16-vagyok..szerintettek ciki,hogy még szűz vagyok?

16/L



2014. aug. 26. 23:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Nem ciki.
2014. aug. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
nem
2014. aug. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
A korosztályod szerint biztosan, az értelmesebbek szerint nem.
2014. aug. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
60%

Nem, és nem is vagy érett hozzá, mert még nem állsz készen a dologra, és nem, még 20 évesen sem ciki, aki meg azt állítja az meg mutasson fel valami érdemeset az életéből amit letett az asztalra. (Persze, hogy nem tud, de ítélni, azt könnyű.)


Egy szűz.

2014. aug. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 galopp001 válasza:
Nem, sőt... az nem jelent semmit. Hidd el, nem nagyobb esemény. Csak nők tulajdonítanak neki fontos szerepet, holott semmit sem jelent. Ha nagyon zavar, te is segítehtsz a dolgon, az sem szégyen. Tedd ezt akkor, ha szégyenleg a szűzességed egy fiú előtt, és ez elrontja a kapcsolatodat. magyarul: ez nem jelent érdemben semmit, nyugodj meg. ;)
2014. aug. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

A tizenévesek körében az a menő, aki már e fajta felnőtt dolgokat is művel már.

Szóval náluk ciki leszel, de gondolkozz érettként, szakadj ki ebből a gondolkodásmódból, ami náluk van. Iskola után már mindenki tojni fog arra, hogy mi volt régen, hogy később vesztetted-e el, vagy sem.


Cselekedj úgy, ahogy akarsz, és ne aszerint hozz döntést, hogy mi a divat, mi a menő mások szemében. Ezzel lépsz az érettség útjára, és nem a tömegkövető birkák útjára.

2014. aug. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
Ne legyél már butus. Ilyen dolgokban ne másokról vegyél példát, akárki akármit mond. Nem ciki. Vagy ha az, akkor én überciki vagyok, amiért lassan 18 leszek, de odáig nem jutottam, hogy valaki megöleljen. Mégsem zavartatom magam. Te se tedd :))
2014. aug. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.^^
2014. aug. 27. 00:01
 9/18 anonim válasza:
60%
Szinte hihetetlen h vannak még ép eleméjű emeberek :) ha nem érzed magad késznek rá akkor majd egyszer kialakul :) első sorban egy rendes fiú kell és majd csak ezután kell gondolkodni az ilyenen egyébként ha a lesz barátod és ő megszólja akkor meg sem érdemel... A többi kis idiótának aki esetleg megszólja csak annyit kell mondani h és akkor mi van :P én pl 18 évesen vesztettem el és azt sem azért mert úgy éreztem h itt van az ideje hanem mert megtaláltam rá a legmegfelelőbb fiút aki kiérdemelte és a mai napig együtt vagyunk :) úgyhogy nyugi :) a degenerált társadalommal meg ne is foglalkozz :)
2014. aug. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Tudod egy nőnek/lánynak nem az a szégyen ha szűz akár még 20 évesen vagy akár afölött, hanem az ha 15 évesen elveszti mint a barátnőd. Mert téged tisztelni fognak, hogy nem vagy könnyűvérű k.u.r.v.a, míg a barátnőd egy kis hazsnált cafkaként fogják megismerni :)

Szal hidd el, nem gond :)

2014. aug. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!