Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az hogy nem tudok laza lenni...

Az hogy nem tudok laza lenni az okozhatja hogy 21 évesen is szűz vagyok és bnőm sem volt?

Figyelt kérdés

Nem iszom, nem cigizek. Nem szeretek bulizni ha neadjisten valami baráti társaságban vagyok akkor sem tudok részt venni egy beszélgetésben sem mert számomra az túl gyors, mindig azon gondolokozom mit fogok mondani és mennyire lesz átütő...ezért nem megy csak úgy lazán és ezen nem tudom hogyan változtassak, más nevetés közben beszél nekem ez nem megy sőt nevetni sem tudok..lehet hogy nincsen humorérzékem?

Otthon mindig mindent rendben tartok és sokat takarítok, foglalkozom ház körüli kis munkákkal ill ismerősöknek sokat szerelek számítógépeket mert ha valami tönkremegy akkor én tudom mit kell kicsrélni meg milyen hardvert vegyenek vagy beállítom a routerüket meg újratelepítem a win-t meg ami program kell nekik...cserébe mindig kapok ebédet vagy játszom az unokatestvéreimmel..

Igazából nem is maga a testiség érdekel hanem az hogy milyen lehet ha itt lenne valaki mellettem és beszélne hozzám meg ilyenek..meg este nem egyedül feküdnék le aludni.


2014. aug. 14. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Te vagy az Jánosom?
2014. aug. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Én nem látok itt semmi problémát. De hát az én vagyok.
2014. aug. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Bulizni kell meg inni de mértékkel és HIDDEL h laza leszel

Én is azt hittem első buliba menetelem kor h nem lesz jo meg h mit csinalok ott meg ilyenek aztan idtam vodkat de ésszel aztan hihetetlen jo volt a buli csak azért irom h vodkat mert attolbeszédesebb lleszel csak sokat ne igyal mert azt nem szeretik a nők

Szval hajra én ezt ajanlom ez a leg egyszerűbb

2014. aug. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen
2014. aug. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Majd lesz, ne ezen bánkódj! Én egyik napról a másikra tudtam meg, hgy bejövök egy fiúnak, aki nekem is tetszett. Élj a lehetőséggel, mert a szerelem kiszámíthatatlan.

(mondja ezt egy 18 éves lány)

2014. aug. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Volt már hogy ittam, de nem szerettem az ízét és egyáltalán nem lett jobb tőle, sőt..
2014. aug. 14. 23:58
 7/9 anonim válasza:
Nem attol leszel laza ha leiszod magad. Tisztazzuk. Nagyon is jo dolog ha rendszereto vagy ezt mindenkiben tudom becsulni.. Ha egy lanyt felakarsz szedni ez mondjuk nyilvan valo hogy ehhez elkell menni valahova nen pont vad bulikba akar egy szorakozohelyre es ott ismerkedni ha esetleg visszautasitanak semmi gond probalkozni kell de ugy nyilvan nem lesz senkid ha otthon vagy munkaban vagy es varod hogy bekopogjanak hozzad :D probalkozz a lazasagra meg pl attol is lehetsz az ha pl masokkal beszelsz probalj mindenbe bekapcsolodni :D hidd el seggiteni fog :) L
2014. aug. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát nem is az íze miatt isszák de az se mindegy h mit és mennyit nekem nagyon jót tett és gondoltam leirom h nekem segített de ha laza akarsz lenni mas módja nincs ez van szval ne az ízén akadj fennt mert azt én is tudom h sz*r de mondom h mértékkel
2014. aug. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

azért nem tudsz lazán társasági életet élni,mert te a megfelelési kényszer miatt mondanád a poént,hogy értékeljenek és elismerjenek érte.

ezt a megfelelési kényszert kellene levetned és elfogadnod önmagad,vagy pedig ha szociálisan akarsz fejlődni,akkor annak a mikéntjében elmélyedned és megtanulnod.

de a pszichológus sem mond hülyeséget,azt is megfogadhatnád a fejlődés érdekében-

http://www.youtube.com/watch?v=2Lpdry_sIgo

2014. aug. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!