Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki ha még 16- évesen szűz...

Ciki ha még 16- évesen szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Nem érzem magam rá késznek ,félek is a dologtól...a barátnőm 15-évesen vesztette el.

Én meg màr 16-vagyok..szerintettek ciki,hogy még szűz vagyok?

16/L



2014. aug. 26. 23:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ciki?? Inkább az a ciki, gáz, hogy szerinted ha 16 évesen szűz vagy ciki.


Pont hogy inkább az a ciki, aki 15 évesen elveszti és büszke rá, hogy nem az. (Persze ha komoly kapcsolata van akivel sokáig együtt lesz, akkor az is teljesen normális.)

Akinek nincs komoly kapcsolata, az ne is feküdjön le senkivel tizenévesen, főleg lányként.


Egy nő egy becses dolog, tisztelni kell. Ahhoz, hogy kivívhasd magadnak ezt a fajta tiszteletet, nem szabad csak úgy odadobni magad senkinek.


Még az sem ciki ha egy 21 éves férfi szűz.


Én is azért éreztem magam előrébb, mint mások, mert amíg ők elvesztették, egy 2 hónapos kapcsolatban, addig én vártam az igazira, akivel már 2,6 éve együtt vagyunk. Megérte.

Neked is megéri, minden nőnek megéri, ha 22 éves is.


Ne aggódj, egyáltalán nem gáz, inkább ELŐNY.

2014. aug. 27. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Amikor megismertem a barátomat 17 éves volt és egy hónapra rá lett 18. Nem tudtam a múltját, ezért egyszer kitértünk rá és megkérdeztem, hogy "de te ugye már...?"

Azt válaszolta, hogy nem, nem volt még senkivel.


Mivel szilárd kiállása van, meg az életkorából ítélve gondoltam, hogy lehetett a múltban valakivel esetleg, nincs kizárva.


Mikor mondta, hogy én vagyok az első igazi kapcsolata, igazából már nem reménykedtem abban, hogy szűz, de nagyon megörültem, felcsillant a szemem. Örültem neki. Örültem, hogy mi leszünk egymásnak az elsők és majd közösen szerzünk tapasztalatokat.


Végezetül szerintem így jobban sült el a dolog, hogy mi tapasztaltunk ki mindent egymással.


Persze az sem baj, ha valaki már nem szűz (komoly kapcsolat után), de ez szinte mindenkinél előny.

2014. aug. 27. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Whit55 válasza:
Én 20 éves vagyok és szűz. Nem tartom cikinek, sőt büszke vagyok rá. Én készen állnék a dologra, de a megfelelő férfira várok. :) Ne érezd cikinek, inkább legyél rá büszke, ez hatalmas kincs! :)
2014. aug. 27. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem ciki.
2014. aug. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Smile*-* válasza:
Nem ciki,18/L:)
2014. aug. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem...keresd meg azt aki megérdemli..aki elég jó ahhoz hogy neki add a szüzességed... 16/F
2014. aug. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott,hogy szerintem aki 17-18 éves kora előtt veszti el, az egy könnyűvérű szajha lesz később.
2014. aug. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

16 évesen gáz? Ch.. A 21 évemmel már inkább az, faszi létemre...


Várj még, ne légy könnyűvérű szutyok, mint a barátnőd.. ;)

2014. aug. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!