Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » "Anyuci" nem tudja h már nem...

"Anyuci" nem tudja h már nem vagyok szűz. Ő ez a hisztizős fajta ilyen esetekben. Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
2014. szept. 9. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2014. szept. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kötelező elmondani?
2014. szept. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem mond el neki. Miért méne tudnia?
2014. szept. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sehogy, Mi köze van hozzá?
2014. szept. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért mondanád el?
2014. szept. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Anyuci pici kislánya vagy ? ;D
2014. szept. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez tipikusan olyan téma, amit vagy megbeszélsz előre anyucival (ha olyan a kapcsolatotok), vagy utána sem kötöd az orrára.
2014. szept. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem köteleő elmondani neki, de ha egyébként azért tennéd, mert kiváncsi vagy az ő tanácsaira, akkor egyész egyszerűen csak kérdezd meg tőle amit szeretnél. Persze nyugodt körülmények közt és nem lerohanva, például azzal, ez vagy azt nem értesz ezzel kapcsolatban és szeretnéd tudni mi egy olyan nő véleménye erről akiben feltétel nélkül bízol.


Hidd el előbb-utóbb ugyis rájön, hogy már megtörtént a dolog és nem fog problémázni. Igazából nagyobb fejmosást ugyis csak akkor fogsz kapni tőle, ha meg sem próbáltál vele beszélni erről, de hazaállítasz azzal, hogy anyuci terhes vagyok.


Hisztis, vagy nem hisztios, ő az édesanyád. Az egyetlen nő akinek mindennél fontosabb vagy és ha te bizalmat adsz neki, és megbízol benne annyira, hogy a véleményét vagy a tanácsát mint a lánya kikérd, nem lesz oka hisztizni. Félteni biztosan félteni fog, hiszen a lánya vagy és persze lehet még nincs rá felkészülve, hogy a lánya nő lett. De ezen neked és neki is túl kell lépnie.

2014. szept. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"Anyuci pici kislánya" nem lennék kösz az aggódást csak próbáltam kicsit poénra venni :)

de egyébként sem állunk közel egymáshoz azért kérdeztem

2014. szept. 13. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!