Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gáz ha 17 évesen szűz vagyok?...

Gáz ha 17 évesen szűz vagyok? 17/L

Figyelt kérdés
Én nem tartom annak, de mostanában egyre többen néznek rám emiatt furcsán. Lett volna alkalmam elveszíteni, de csak azért, hogy szexeljek valakivel, nem fogok lefeküdni senkivel. Én gondolkodok rosszul?
2014. aug. 13. 22:28
1 2
 11/16 anonim válasza:
én is az vagyok.nekem is lett volna többször is alkalmam.ezt nem kell szégyellni, majd amikor az idejét érzed, akkor a megfelelő emberrel veszíted el, akik fikáznak emiatt, vagy kommentálnak, más az értékrendjük, ez van!
2014. aug. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Én 16 /L vagyok :S és eléggé szarul érzem magam mert a "társaságban már senki nem az" és furcsán egyenes szarul érzem magam emiatt. De amugy nem gáz még szép hogy nem az.
2014. aug. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Szia! Szerintem egyáltalán nem gáz, én 19 évesen vesztettem el, azért meg lefeküdni valakivel, hogy ne legyél szűz, nem éri meg, megbánnád. Légy büszke rá, hogy az vagy, ritka értéknek számít a mai világban.
2014. aug. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

"de csak azért, hogy szexeljek valakivel"

Mert? mi jön még hozzá? Vagy mennyire kell azt megtervezni, megalapozni? Az valami bonyolult életre szóló döntés? Ha az, akkor az a küszöb amin belépsz az életbe.

Lehet, hogy furcsa, de az a teljessen növé-válás koronázása.

2014. aug. 17. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Utolsó.. Te még a hangya seggénél is hülyébb vagy -.-
2014. aug. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mégis te vagy leértékelve.
2014. aug. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!