Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok egy 27 éves...

Mit gondoltok egy 27 éves szűz csajról?

Figyelt kérdés
2014. aug. 1. 17:46
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem ebben semmi sincs.


Először is nincs a homlokodra írva, másrészt pedig a magán ügyed.


Semmiképp sem ciki, vagy hasonlók. Ahogy olvastam nem tudsz teljesen felszabadulni... Ez közel sem egyenlő semmilyen lelki okokkal meg egyebekkel, ez hülyeség. Egyszerűen neked nehezebb az ismerkedés és fura a helyzet, ennyi. Másnak meg más helyzet fura...


Lehet, hogy jön majd egy pasi csak úgy akivel tök jól elleszel és még normális is lesz. Nem veszítettél semmit azzal, hogy még szűz vagy.


Volt egy lány ismerősöm kollégiumban, aki pont ilyen volt mint te. Egyszerűen sehogy sem tudott fiúkkal még beszélgetni sem igazán. Elég sok időbe telt még egy kicsit oldódott...


Két és fél év után lett a barátnőm :) Egyszerűen csak így jött :)


Azóta már nem vagyunk együtt bizonyos okok miatt.


Nem tudom egészen pontosan mit csináltam jól, vagy egyáltalán jól csináltam, vagy sem. Tényleg hosszú idő volt, de megérte :)


Kérdező! Ha esetleg van valami kérdésed, írj bátran, lehet segít, ha megosztom a tapasztalatom részletesebben.

2014. aug. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
90%
így látatlanba azt,hogy nem néz ki vmi jól..
2014. aug. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
50%
Szegeny bolond
2014. aug. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
88%

:-)

Kezd olyan érzésem lenni, hogy ennél a kérdésnél azok gyűltek össze többségében, akik szerint valami baj van azzal, aki huszonévesen nem feküdt még le senkivel. A napokban volt egy hasonló kérdés egy 31 éves nőről, ott viszont szinte csak támogató válaszok jöttek. Vagy csak azért, mert olyan kiegészítés volt a kérdés mellett, hogy úgy tűnik, nem is nagyon érdekli a szituáció?

Amúgy egyetértek: ez magánügy, nincs senkire ráírva, így nem ennek alapján kell megítélni az embereket. Sajnálom, hogy olyan kort élünk, ahol ilyen kérdések megszülethetnek a társadalmi elvárások (?) miatt.

2014. aug. 15. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:

Annyira de annnnnyira felbosszantanak a válaszolók(okoskodók) többsége, hogy az valami elkéééépesztő.

Sokan játszák itt a "cihológust" közben le mernék fogadni 1-2 embernek érettségije sincs nem, hogy diplomája.

Amúgy sokan olyan nagy valakiknek tartják a pszichológusokat közben ugyan olyan ember mint bárki más.

Ők is csak a véleményüket mondják el meg a saját tapasztalataikat és a semmit mondó általánosságokat amit mindenki tud.

Rokonom feküdt pszichiátrián és csodák csodájára egy óóóóórvos volt a szobatársa aki alkoholista volt...

Ezt csak azért írtam le, hogy ennyit a diplomáról meg a titulusról mert semmit nem jelent, szóval hagggyuk már ezt a lelki probléma szöveget meg, hogy szakemberhez kell fordulni.... egy hü'yeség az egész azzal együtt aki mondja .Szakemberhez akkor kell fordulni ha elromlik a mosógép "lelket" nem lehet gyógyíttatni egy idegennel.


Mit gondolok? Semmit! vagyis egy kicsit sajnállak mert biztos nagyon vágysz egy társra.

Nehogy már ez is befolyásolja az embereket ha véleményt kell alkotni egy személyről.

Aki ebből messze menő következtetést von le azt és nagyon lenézem és egy éretlen bu'ta embernek gondolom.


Tudom, hogy nem fogsz képet küldeni magadról de megöl a kíváncsiság, hogy vajon hogyan nézel ki.


Tanácsot nem tudok mondani, hü'yeséget meg nem akarod de sok sikert kívánok a továbbiakban!

23/F

2014. aug. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
Jav: azt Én nagyon lenézem...
2014. aug. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 Arobi ***** válasza:
0%

Már fölvetettem egy másik szűzes kérdezőnél,hogy Egyletet kellene alapítani,segítségnyújtással,annyi a szegény rászoruló szűz lány . De tényleg ! Hát EV-be( egyéni vállalkozásba) nem,mert az igen megterhelő lenne. Szerintem lenne igény az új szolgáltatóra ! Ezennel felajánlásokat lehet tenni,elvárást nem támasztok,egyenlő elbírálásba részeítek minden szűzet ! Várom a vállalkozó szellemű jelentkezőket ! És az Egylet tagokat. Cserbe ne hagyjatok fiúk ! Egyletünk neve : Nemes feladat Rt.


Csak bátran aranyoskáim ! Jelentkezzetek !

2015. febr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:

Én inkább arra vagyok kíváncsi, hogy ő mit gondol magáról!

Én ennyi infó alapján, hogy szűz, még nem tudok mit megállapítani. Azt esetleg igen, hogy bizonyára nem szeret bulizni, meg az alkalmi szexet nem támogatja, mert akkor már nemigen lenne szűz.

2015. febr. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
Azt, hogy jó tudni vannak még a koromban szűz lányok. Egyik nagy álmom, hogy egy szűz lánnyal legyek együtt. Egy 26 éves szűz fiú.
2015. ápr. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
Fél év elteltével történt valamilyen változás ez ügyben?
2015. ápr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!