Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok? Nem így kellene...

Mit gondoltok? Nem így kellene csinálni?

Figyelt kérdés
Azon szülők (legfőképpen anyák) akik olyannyira szigorúan fogják a gyereküket, hogy még szüzek 20-on évesen is nem kéne, hogy bevallják hibáztak éveken keresztül és inkább megpróbálnák helyrehozni a dolgokat. Ehelyett én azt tapasztalom, hogy utána le se szarják a gyerek fejét csak hagyják had szenvedje végig az életét. Szerintem a huszonéves szüzek legnagyobb részére ez igaz nemtől függetlenül. Ez nem ütközik éppen azzal, hogy a gyereket nem bántalmazzuk? Ha egy pszichológus bele nézne ezekbe az esetekbe akkor könnyen ugyanerre a következtetésre jutna.

2014. jún. 3. 22:37
 1/1 anonim ***** válasza:
én nem voltam szigorúan fogva, de azért tudtam, hogy 18 év alatt nem lenne szerencsés, anyum tudatta ezt velem... bár sosem szólt vagy tiltott. Igaz, 20 éves koromig kapcsolatom sem volt, de akkor és vele veszítettem el a szüzességem, és a mai napig sem bánom, hogy neki adtam...
2014. jún. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!