Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem illik ilyet csinálni...

Nem illik ilyet csinálni buliban? Mit gondoltok, ez miért volt?

Figyelt kérdés

Buliban voltunk, mindenki táncolt,s persze itt is voltak büdös részegek,akik akár véletlenül,akár nem mindenkinek nekimennek vagy lelépnek. De mikor láttam,hogy hátulról nekem nyomja a seg**t és elkezdi riszálni,megfordultam s meglöktem,menjen vissza a helyére az a paraszt.

Ekkor az egyik ismerős lány összenézett a tesójával hirtelen.Olyan volt,mintha azért néztek volna össze olyan furán,mert én vissza löktem azt az embert.

Nem mertem megkérdezni tőle, viszont érdekel, hogy ez olyan 'fura' tett volt és nem illik,vagy csak ők furcsállták?


Már csak azért is volt ilyen a reakcióm, s nem csak simán arrébb álltam, mert van barátom,és felhúzott,hogy egy más valaki elkezd nekem riszálni...

17L


2014. márc. 2. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

" megfordultam s meglöktem " - Ha ettől a lökéstől másnap nem úgy kelt fel, hogy egy vagy több helyen is törése van, akkor nem gond.


Az, hogy valaki részeg, ne legyen kifogás arra, hogy mindenkihez hozzádörgölőzzön. Ha valaki nem tud magán uralkodni, az ne igyon és ha valaki iszik, akkor figyeljen arra, hogy másokat ne zavarjon a viselkedésével.

2014. márc. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad volt. Nem vagy köteles minden nekeddörgölődző perverz alakot elviselni, jól tetted, hogy odébblökted.
2014. márc. 3. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De az is lehet, hogy egy karótnyelt, hülye pi.csa benyomását keltetted, aki hisztizik, meg kényeskedik, ha tánc közben valaki kikezd vele egy buliban. Mi nem láttuk, nem tudhatjuk.
2014. márc. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom.

De még akkor is,ha olyannak tűntem, mit csináltam volna, ha teljesen idegesített,hogy nem elég,hogy mindenkit a terem szélére szorított, mert ő ugrált középen, s még hátulról nekem is dörgölőzik? Nem esett el, se semmi,csak vissza ment középre. Nem kényeskedésből csináltam, mert valaki nyomult csak ha van barátom az ilyet nem bírom elviselni.

2014. márc. 3. 15:21
 5/5 anonim válasza:
szerintem is igazad volt
2014. márc. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!