Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok egy 27 éves...

Mit gondoltok egy 27 éves szűz csajról?

Figyelt kérdés
2014. aug. 1. 17:46
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
29. Szerintem teljesen jogos a kérdező kívánsága számodra, hiszen Te is olyan írtál neki, ami minden empátiát és emberiességet nélkülöz. Azért, mert végigment rajta sok ember, nem kéne lenézned. Alaposabban meg kéne gondolnod, hogyan osztogatod az észt a nagy bölcsességed alapján, nehogy még végülis sok ember kívánja neked azt, amit a kérdező, és nehogy még végül be is teljesedjen. Neked csak az fontos, hogy jó szexuális életed legyen, és a többi emberbe meg belerúgsz, mert az esik jól neked. Szexuális ismereted nagyon sok van, emberismereted nem sok, és ez utóbbi fontos lenne. Csak nehogy a pároddal is ilyen embertelen legyél egyszer és nehogy elhagyjon. Úgy látom, ennek elég sok esélye van pedig.
2014. aug. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
53%
utolsó: de azt írtam, hogy tapasztalat, kapcsolatokban. nem az, hogy szexben. azt írja az utánam levő is hosszan, hogy ez nem jó így, ezen ideje változtatni, mert sok szép élmény várt volna eddig is rá, csak tennie kell érte:) jussatok már túl ezen a szex témán. Nem ez a lényege az egésznek!!!
2014. aug. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
46%

Én fiú vagyok, nemsokára 28 éves, és nekem sem voltak meg ezek az élmények, csak alig van tapasztalatom ezen a téren.


Viszont 27 éves szűz lányokról azt gondolom, hogy biztos egész más áll náluk a dolog hátterében, mint fiúknál, pl. hogy már elveszthette volna 80szor, de nem akarta - egy fiú inkább belemegy 80 rossz szexbe - ha egy fiú szűz, akkor szex közelébe se került még valószínűleg.

Ezért nem biztos, hogy késői szűz fiú és lány összeillik, és pont nekik kéne próbálkozniuk egymásnál. Ha viszont tényleg csak az az ok, hogy nem tudnak elég nagy merítésből ismerkedni, nem pedig várnak a nagy szerelemre, meg tökéletes együttlétet akarnak, akkor sorstársakként érdemes lehet ismeredniük.

2014. aug. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
Azt, hogy szívesen segítenék neki.
2014. aug. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 A kérdező kommentje:

Köszi azoknak akik selejtesnek gondolnak.Meg hogy húú milyen lelki okok állnak mögötte meg hasonló baromságok. Mert aki 12 évesen már szexel amögött nincs semmi komoly lelki ok mi?

Nem baj, ha így kell meghalnom, így fogok. Szarom le.:P

2014. aug. 7. 19:43
 36/51 anonim ***** válasza:
62%

Szerinted sem oké a helyzet, hiszen kiírtad a kérdést. Az sem oké, ha 12 évesek szexelnek. És továbbra sem a szexről beszélünk, alig említette valaki, inkább a tapasztalatok, szerelmek, kapcsolatok témaköréről. Az nagyobb hiányosság, mint az, hogy nem feküdtél még le senkivel.


De tényleg érdemes lenne külön költözni és elkezdeni élni, akár külföldön is, mert élni nagyon jó:)

2014. aug. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:

#33 vagyok. Igen, én is arra jöttem rá, hogy a szexuális élet hiánya 20-onsok évesen inkább csak a jéghegy csúcsa, egy látható tünete valaminek.

Kérdező: persze nem biztos, hogy van különösebb "lelki" oka, lehet, hogy te pont így vagy jól. Ha meg van lelki oka, sovány vigasz, hogy a 12 éves szexelőknek is van. Az önbizalomhiányt azért egy leküzdendő dologként szokták számon tartani... Inkább ne add fel. De szerintem az önbizalomhiányos nőknél is próbálkoznak a férfiak, tehát az önmagában még nem gátolna meg abban, hogy találj partnert.

2014. aug. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
88%
Én pasi vagyok, kb. 30-35 éves koromig alig nézett rám lány. Azt láttam, másokkal, haverokkal, stb. bepróbálkoznak az ismerős csajok, csak velem nem, én is legszívesebben meghaltam volna, annyira rossz érzés volt ez. Viszont tavaly is meg az idén is úgy tűnik, akadt 1-1 nő, aki belém zúgott (sajnos az idén egy férjezett :D ). És az azelőtti évben is volt valaki, aki feszegette, hogy szeretne többet velem. Előtte ilyen sosem volt. Szóval nem szabad feladni! Most vagyok 38.
2014. aug. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
Mit gondolok? Örülnék neki, ha ilyen nővel hozna össze a sors. Sajnos mára sokan negatív dolognak tartják, ha az illető szűz, de lehet szemben úszni az árral, nem muszáj sodródni az árral.
2014. aug. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
94%

Nem olvastam vegig a valaszokat.

Egy 27 eves szuz lanyrol azt gondolnam...gondolom, hogy tul sokaig vart az "igazira" de egy ido utan elkezdett felni is az intimitastol.

Tulajdonkeppen magamat irtam le, bar ennel kicsit komplexebb a dolog.

32F

2014. aug. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!