Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok arról, hogy az...

Mit gondoltok arról, hogy az első alkalomnál mindkét fél szűz?

Figyelt kérdés

2014. jún. 29. 18:17
1 2
 1/11 kismutyesz_ ***** válasza:
79%
Semmit.
2014. jún. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem jó dolog
2014. jún. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
érdekes lessz
2014. jún. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Fujj
2014. jún. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 bekaszaj válasza:

Én Anno pont igy vesztettem el a szüzessegem, barátnom is az volt. De kicsit konkretizalhantnád a kérdésedet.

Egyébként szerintem ez egy jó golog alapjaraton, mindkettötöknek elsők lesztek, és igy egyfajta eletreszolo emlék is , ha nem is maradtok eggyütt örkökre esetleg.

2014. jún. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Már megtörtént. :) Csak kíváncsi voltam a véleményekre, életszemléletekre. :) Szerelmesek vagyunk egymásba, szóval csak pozitív élményként éltük meg.
2014. jún. 29. 18:22
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is az voltam, meg a barátom is, most leszünk együtt 1,5 éve. Nagyon jó érzés volt tudni, hogy én voltam neki az első, és velem élte át, még akkor is, ha egy fiúnak ez nem akkora dolog, mint egy lánynak :)
2014. jún. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerencsés, remélem nekem is ilyen kapcsolatban lesz lehetőségem elveszíteni az elveszítenivalót.
2014. jún. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Legyen úgy! :)
2014. jún. 29. 18:46
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a véleményem, hogy úgyis úgy történik, ahogy az élet hozza - az ember nem ilyen szempontok szerint kezd vonzódni a valakihez és szeret bele a másikba.


Mi ugyanígy voltuk vele az első szerelmemmel, nekünk csodálatosan szép volt életünk első szeretkezése, jobb, mint amit el tudtam volna képzelni.


Azóta is jókat mosolygok azon, mikor olyan véleményeket olvasok, hogy mennyivel jobb a lánynak, amikor a férfi már tapasztaltabb.


Nem tudom, nyilván mindenki más hogy látja ezt a kérdést, de mi egyrészt nagyon ügyesen elboldogultunk annak idején kezdőként is, másrészt láttam abban valami szépet és meghatót, hogy egymással élhettünk át valamit életünkben először, ami - szerintem legalábbis - az egyik legcsodálatosabb dolog az életben.

2014. jún. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!