Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok egy 27 éves...

Mit gondoltok egy 27 éves szűz csajról?

Figyelt kérdés
2014. aug. 1. 17:46
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
19. Ennek nem egy ledajnáló üzenet volt az előzménye?
2014. aug. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
*lesajnáló
2014. aug. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:

Húúúú

Wazze

2014. aug. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
18%
21: nem:) én megértem, hogy valaki 27 évesen ennyire mufurc, mert durva lehet szex és szerelem és kapcsolatok nélkül élni, de azért na.:D
2014. aug. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
58%
24-es, azért neked sem lehet nagyon magas az empátiád és általában a szellemi képességeid, ha így megosztod itt ezt az üzenetet, amit írt neked. Nem véletlenül neked írta, mert rád tartozik. És egyetértek vele. Nehogy már a szexuális tapasztalatnak legyen értéke, attól még tökéletes kapcsolata lehet valakinek. Másnak meg szexuális tapasztalattal mehet tönkre a házassága.
2014. aug. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 A kérdező kommentje:

Az értelmes embereknek köszönöm a válaszokat.21eske neked pedig annyit, hogy kívánom, hogy a rohadt sok szexuális tapasztalatoddal együtt, teljesen egyedül, magányosan,kiégve végezd.:D Azt hiszed te bármibe is több vagy mert már kufircoltál párszor?



.

2014. aug. 1. 22:55
 27/51 A kérdező kommentje:
Bocs 24esnek akartam.
2014. aug. 1. 23:00
 28/51 DreamWeaver ***** válasza:
63%
Amellett, hogy ettől még egy teljes értékű, és biztosan szerethető ember vagy, az hogy 27 évesen még szűz vagy, nem egészséges, nem normális dolog. Millió ilyen kérdés volt már itt, többnél részletesen ki is fejtettem a véleményemet. Ha szeretnél többet tudni, böngéssz vissza a keresőben. Ahhoz, hogy 27 évesen szűz legyen valaki, nem szükséges sem az, hogy vallásos legyen, sem az, hogy ronda, vagy kövér legyen. Elég, ha van egy olyan antiszociális beállítottsága, amit mindenképpen gyerekkorból hozott és ami kezelésre szorul. Itt sem kell semmi durva dologra gondolni. Elég, ha a gyerekkorából hiányzott az egyik szülő. Vagy megvolt mind, de a szülők kapcsolata kb. a lakótársi viszonyban ki is merült. Egyet tudni kell. Minden ember az élethez útravaló férfimintákat az apjától, női mintákat az anyjától szerzi meg gyerekkorában. Az pedig, hogy adott egyén mennyire lesz sikeres párkapcsolataiban annak tükre, miként látta, érezte, élte meg szülei egymás közti viszonyát. Pszichológus segítsége és terápiás kezeléssorozat által idővel rátalálhatsz Önmagadra és képes lehetsz megérteni a férfiakat és élvezni a társaságukat. De nincs még 10-15 éved arra, hogy ezen lamentálj. Tudnod kell, hogy Benned is megvan a vonzó, megnyerő és körbezsongott nő. Tenned kell érte, hogy előhozd Magadból. És még valami. A jelenben a huszonéves és harmincéves korosztály 80%-a terápiára szorulna. De legtöbben még odáig sem jutnak el, hogy felismerjék, hiba van a készülékükben és segítségre szorulnak.
2014. aug. 2. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
36%

De én nem a szexre értettem (én vagyok a "KE":D), hanem a tapasztalatra. Egyetértek az utolsóval, hogy nem normális és elszomorító, magányos érzés lehet, hogyha sosem szeretett még téged férfi, sosem szakítottál még, nem sírtál a párnádba, nem éltél át még semmit a szerelmi életedben.


És ezért van, hogy olyat kívánsz nekem, hogy magányosan, kiégve végezzem, csak mert, ahogyan írtad "te nem kellettél senkinek, senki se akart veled semmit". Ez szerintem szomorú dolog. Sosem kívánnék rosszat senkinek (amit te nekem itt), mert nem vagyok tele elkeseredettséggel és önutálattal. Te pedig igen. Az utolsóra legalább hallgass, ha már rám nem!

2014. aug. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
90%
Kedves Kérdező! Néhány évvel idősebb vagyok nálad, és teljesen tapasztalatlan. DreamWeaver két válasszal korábban tökéletesen leírta a dolgot, legalábbis nálam nagyon igaz, amit írt. (Hm, nem véletlen, hogy olyan magas a hasznos válaszainak aránya.) A rossz otthoni minták miatt elkerültem a pasikat, szerintem már rám is van írva, hogy én ezt nem szeretném. :) Annyi, hogy engem nem zavar ez a szituáció, ami megnyilvánul abban is, hogy nem teszek fel ilyen kérdéseket. :) És nem szeretnék lesajnáló leveleket sem kapni, majdnem teljesnek érzem az életem: járok szórakozni, sportolni, utazok, dolgozok, stb. :) (A majdnem csak egy karriercél miatt van ott.) Valaki párban éli le az életét, valaki nem.
2014. aug. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!