Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha 27 évesen még nem volt...

Ha 27 évesen még nem volt barátnőm és szexuális élményem sem volt leszámítva az ön-kielégitést mire gondoltok először?

Figyelt kérdés

Akik olyan szinten vonzóak voltak testileg és belsőleg is (belsőleg legalábbis látszólag)

(és ez nem általános értelembe vett szépség függvénye hanem alkat arc kisugárzás egyéni idealizmusai)


azoknak vagy volt/van barátjuk vagy elutasítottak valamiért. Hosszú lenne leírnom de van itt sok hátráltató tényező sok munka tanulás kevés szabadidő kevés korombeli barát kevés kimozdulás és jelentősen korlátolt anyagi egzisztenciális lehetőségek.


Romantikus beálitottságú vagyok és ennél fogva sem vagyok megalkuvó csak olyan kell aki teljesen kell és igazán. Félmegoldásoknak nem vagyok a híve. Teljes testi lelki vonzalom kellene ahhoz hogy én is akarjam kár magamat és mást is becsapni szerintem.

Csak az a baj hogy telnek múlnak az évek és én meg egyedül vagyok. Ha valaki megtetszik az meg rossz csillagzattal már eleve másé vagy csak egyszerűen én nem kellek neki vagy annyira zárkózótt hogy nem lehet megközelíteni és emiatt is elutasító lenne.

Pedig nagyon szeretnék egy romantikus sok szexel és harmóniával átszőtt kapcsolatot.

Talán sokszor el rontottam a túlzásbavitt "nyálas" udvarlással. de ez így meg azért nem igaz mert sok hozzám hasonló ("szerencséseb" kivitelben)boldog kapcsolatban él..

Na azért az önkorbácsolás és az önbizalom gyenge lábakon állása is előjön sokszor. Vagy amikor már úgy érzem, hogy

lenne valaki akkor sokszor megtörtént hogy könnyedén "lecsapták a kezemről"



27F


2014. júl. 17. 09:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
23%

Most lehet itt magyarázkodni, de az ilyen egyének mint te csak a kifogásokat keresik.

Valójában nyámnyila, nyúlbéla alakok, akik romantika meg mindenféle marhaság mögé bújnak, csak ne kelljen a tettek mezejére lépni.

Tökéletesen látszik, pont ezért lépnek le más férfiakkal a nők, nekik férfi kell, nem egy felénk barátnő.

Te vagy az, aki akkor mikor már javában tölteni kellene a nőt inkább kitalálod, h nézzétek meg még egyszer a Titanicot vagy leszaladsz a ház elé szerenádot adni még egyszer.

Mert félsz a nőtől.

Szal ha így folytatod sok babér nem fog teremni, esélyed valóban van az elvált anyukákra meg a többi "vénlányra", csak épp levarrni nem fogod őket, hanem arra leszel majd jó, h a gyereket elvidd valahová, míg anyu a szeretőjével hempereg.

Szal vagy összekapod magad vagy további sok sikert a romantikához, a jó kifogáshoz.

2014. júl. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
91%

#5 vagyok


Te most aztánmarhára megmondtad a kérdezőnek a tutit!! Grat clap clap. Ebből is látszik mennyire halvány lila fingod sincsen mi játszódik le egy problémával küszködő ember fejében.


Számomra az a megmosolyogtató, hogy miközben ezt írtad biztos arra gondoltál nagyon király csávónak vagy, de kb megsúgom magadról állítasz ki szegénységi bizonyítvánt.


Én nem a kérdezőnek keresek kifogásokat, de azért ébredj már fel pajtás. Ha körbenézel a 'piacon' tele van olyan emberekkel akik majdhogynem szembeköpnek meg körberöhögnek és ez a kissebség, akik dominálnak és tönkretesznek mindent mert az átlagabb emberek is átveszik ezt. Ha próbálkozol és nem illesz be az általuk elképzelt világocskába, pl olyanba mint amilyen a tied. És ne mond nekem, hogy nincs így mert rohadtul így van, te is tudod én is tudom.


Kérdező, neked azt tudom ajánlani teljes szívvel mert ez használ is, szedd össze a pénzedet, és menj el örömlányokhoz. Ezen a mostani blokkodon túl fognak juttatni és te is szebben fogod látni a világot.

2014. júl. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
36%

1.Ki nem szarja le mi játszódik le a fejében?

Elfogadás, tolerancia.

És?

Most mit vár, h majd toleranciából leszopják?

Itt te vagy a nevetséges, h azt hiszed majd ha kinyalod a kérdező seggét, szépen megvigasztalod, akkor majd be fog nőzni.

Hát még szép h nem.

2.Nyugodtan megsúghatod, nem érdekel, h mit gondolsz rólam, nem én rinyálok.

3.Neked kellene felébredni.

Én nem azt mondtam, h keféljen össze-vissza, de ne legyen egy anyámasszony katonája.

4.Örömlányhoz elküldeni sokkal jobb ötlet, igazad van!

2014. júl. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

1.Ki nem szarja le mi játszódik le a fejében?

Elfogadás, tolerancia.

És?

Most mit vár, h majd toleranciából leszopják?

Itt te vagy a nevetséges, h azt hiszed majd ha kinyalod a kérdező seggét, szépen megvigasztalod, akkor majd be fog nőzni.

Hát még szép h nem.

2.Nyugodtan megsúghatod, nem érdekel, h mit gondolsz rólam, nem én rinyálok.

3.Neked kellene felébredni.

Én nem azt mondtam, h keféljen össze-vissza, de ne legyen egy anyámasszony katonája.

4.Örömlányhoz elküldeni sokkal jobb ötlet, igazad van!


1. na ezért tart ott ahol, mert te és más jóképességűek így gondolják. Nem bammeg, segíteni kell neki, tudod, az erősebb segít a gyengébbnek. Csak az olyan végtelenül buta és együgyű emberek gondolják azt, hogy ha erős vagy és átgázolsz a másikon meg leszólod az vezet tartós eredményre.

2. meg is súgom, de mondom, itt megint magadról állítasz ki szegénységi bizonyítványt. Lassan diplomázhatnál is. :D

3. Na lol. Nem nekem kellene felébredni hanem neked felfogni, hogy neki(k) ez nem megy egyről a kettőre, de még sokadikra se és ez részben pont az olyan emberek miatt van mint amilyen te, aki inkább fellöki a másikat mint inkább belegondolna a dolgokba csak egy picikét.

4. Igen jó ötlet ezért mondtam.


5. Attól még hogy fejed lehajtva mondod a magadét attól még nem lesz se jó se igaz, pláne semmi segítség nem származik belőle, pusztán mégegy igazolás az ő elképzeléséről az emberekről.

6. Ha így beszélnél velem élőben már szájon vágtalak volna, de mivel ez jelenleg nem lehetséges, így marad az, hogy hasonló stílusba lemegyek mint te.


Peace

2014. júl. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
71%

Először is azt kellene eldöntened, hogy most félsz a lányoktól vagy tényleg komolyan gondolod azt a marhaságot, hogy a társadalmilag elfogadottabb hímpéldányokkal állunk le, helyetted. A leírt 3 hónapos esetnél én teljesen megértem a lányt. Huszonévesen az ember már nem egy tinikapcsolatot szeretne, egy felnőtt kapcsolatban pedig hacsak nem vallásosak nem húzzák ilyen sokáig az első szexet. Ott rontottad el. Szép dolog a romantika de nem szabad túlzásba esni. 25 fölött a lányok már nem fognak hónapokat várni és romantikázni veled, hanem csúnyán mondva de kipróbálják az adottságaid, ha valami nem stimmel, akkor könnyebb továbblépni, mint még évekig próbálkozni hátha jó lesz ha most éppen marha szar. 25 fölött már sürget a biológiai óra, hogy olyan pasit találjunk, akivel az életünket is leélhetnénk, mert akkor az adott pasinak kell majd 5-10 év a mai világban, hogy odajusson, hogy házasság, jöhet a gyerek. Ha veled próbálkoznak évekig és kiderül nem passzoltok elmegy ez a hajó.


Tehát jó a romantika és hogy csak olyannal kezdesz, aki tetszik. De ha végül találsz egy lányt, akivel kölcsönös a vonzalom ne tutyimutyiskodd el! Alpári vicc, de van igazság benne, hogy csak az a lány foglalt, akin fekszenek. A te esetedre ez teljesen fennálló tény.


Szóval még esetleg egy lehetőséged van, a 18-20 éves lányok között keresgélsz, akik még ráérnek romantikázni hónapokig, sőt, ha szüzek akkor különösen értékelni fogják. És ha az élőszóban történő ismerkedés nem megy, akkor próbálkozz neten. Vannak fórumok romantikus lelkeknek, társkeresők, stb. Ha sokat próbálkozol a nagyszámok törvénye alapján egyszer a horgodra akad egy tökéletes jelölt.


Sok sikert!


24N

2014. júl. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
12%
Arra h puha p*cs
2014. júl. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

#15

"ársadalmilag elfogadottabb hímpéldányokkal állunk le"


Nem marhaság, ha az lenne, akkor ez a kérdés meg se született volna!

2014. júl. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

#15

" felnőtt kapcsolatban pedig hacsak nem vallásosak nem húzzák ilyen sokáig az első szexet"


Utána meg jöttök erre az oldalra sírni, hogy már az 5. pasi tűnik el szó nélkül az életetekből, miután megdugott titeket!!!


Szóval no comment, rajtatok tényleg nem lehet kiigazodni!

2014. júl. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Fenet nem lehet, csak mig noknel 18-38 ev kozott alapvetoen valtozik hogy mit akarnak egy kapcsolattol, meg a masiktol, addig nalunk ferfiaknal 18-68 kozott ez ugyanaz, csak 40 folott mar eleg kevesebbszer is :))
2014. júl. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
#15 Az ilyen nőket addig ütném még lélegeznek! Tudom, hogy nem szabadna nőket ütni, de ha ilyennel kerülnék jól összeverném!
2014. szept. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!