Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha 27 évesen még nem volt...

Ha 27 évesen még nem volt barátnőm és szexuális élményem sem volt leszámítva az ön-kielégitést mire gondoltok először?

Figyelt kérdés

Akik olyan szinten vonzóak voltak testileg és belsőleg is (belsőleg legalábbis látszólag)

(és ez nem általános értelembe vett szépség függvénye hanem alkat arc kisugárzás egyéni idealizmusai)


azoknak vagy volt/van barátjuk vagy elutasítottak valamiért. Hosszú lenne leírnom de van itt sok hátráltató tényező sok munka tanulás kevés szabadidő kevés korombeli barát kevés kimozdulás és jelentősen korlátolt anyagi egzisztenciális lehetőségek.


Romantikus beálitottságú vagyok és ennél fogva sem vagyok megalkuvó csak olyan kell aki teljesen kell és igazán. Félmegoldásoknak nem vagyok a híve. Teljes testi lelki vonzalom kellene ahhoz hogy én is akarjam kár magamat és mást is becsapni szerintem.

Csak az a baj hogy telnek múlnak az évek és én meg egyedül vagyok. Ha valaki megtetszik az meg rossz csillagzattal már eleve másé vagy csak egyszerűen én nem kellek neki vagy annyira zárkózótt hogy nem lehet megközelíteni és emiatt is elutasító lenne.

Pedig nagyon szeretnék egy romantikus sok szexel és harmóniával átszőtt kapcsolatot.

Talán sokszor el rontottam a túlzásbavitt "nyálas" udvarlással. de ez így meg azért nem igaz mert sok hozzám hasonló ("szerencséseb" kivitelben)boldog kapcsolatban él..

Na azért az önkorbácsolás és az önbizalom gyenge lábakon állása is előjön sokszor. Vagy amikor már úgy érzem, hogy

lenne valaki akkor sokszor megtörtént hogy könnyedén "lecsapták a kezemről"



27F


2014. júl. 17. 09:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
11%

arra, hogy gáz



és biztos nincs valami rendben. Nem járnék veled- ez vot az első gondolatom.

2014. júl. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%

csodat ne varj, eloszor azert nem jarnak veled mert meg fiatal vagy es eretlen, utana meg azert, mert ha meg senki nem jart veled annak biztos oka van...


nem kell az orrukra kotni hogy meg nem volt senkid, ennyi. Nekem is 25 evesen lett eloszor baratnom, nem kell reklamozni. Ha addig nem volt az azert van mert olyan kozegben voltal ahol tulkinalat volt himbol, es kesz.

2014. júl. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
16%
Sulyos önértékelési zavar.
2014. júl. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Semmit sem gondolok, közömbös számomra ez az információ. Figyelj arra, hogy építs egzisztenciát, és ne ragadj le az első puncinál, aki aládfekszik. Ha ezekre figyelsz, nagyon jó életed lehet, 30 körül az egyedülálló és férjet fogni akaró nőket, valamint az elvált, a gyereküknek pótapukát kereső nőket simán levarrhatod :)
2014. júl. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Hjah hát igen. Első tökéletesen leírta az esszenciáját a mai társadalmi valóságnak.


Van egy ember, nő vagy férfi, akinek nem sikerülnek úgy a dolgok ahogy másoknak. Megértés? Elfogadás? Segítség? Áááá nem! Biztos egy nyomorult degenerált és mint ilyen, első mozdulattal még rúgni kell egyet bele, mert te mint 'normális' ember, társadalmi kötelességednek érzed, hogy még jobban megalázd azt a valakit és terjeszd ezt másoknak is. Közelébe is csak bottal mennél ugye, mert valami biztos nincsen rendben annál a lánynál/srácnál.


Te és azok akik hasonlóan gondolkodtok, szégyeljétek magatokat de tényleg.

2014. júl. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

#5 vagyok megint.


Csak azért írtam amit írtam, mert én pl. találkoztam olyan lánnyal aki ebben a helyzetben volt, semmi belső külső negatívuma volt, csak nem volt szerencséje egyrészt másrészt meg a folyamatos kudarcok tökre félénkké tették. Kb beszélgetni kellett vele és találni neki egy értelmes normális srácot és a probléma megoldva.


De akik úgy gondolkodnak mint első, azok cseszik szét ezeknek az életét és egy lefelé tartó spirálban lökitek minden hasonló megjegyzéssel megnyilvánulással még mélyebbre. Hánynom kell ettől egyébként.

2014. júl. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Meg az a helyzete hogy ha rástartolok egy lányra arra valahogy mindig egyszerre többen is pályáznak és az erősebb kutya című történetben én alul maradok. Nos igen nem vagyok egy verekedős izomember inkább kerülöm a balhékat.

Meg mindig előnyben vannak a szociálisabb jobban szituált ennél fogva "kreatívabb" "több perspektívát nyújtó egyének".

És igen nincsen társaságom de azt látom hogy akorosztályomban elég rendesen hím túlkínálat van pláne ugye ha még azt is vesszük hogy egy olyan lánnyal jönnék össze aki esetem..

2014. júl. 17. 10:16
 8/21 anonim ***** válasza:
Ja, akkor ezuton irom, azoknak a noknek akik panaszkodnak 30 korul, hogy miert nem talalnak olyan ferfit aki ferj es apa akarna lenni, miert csak "arra" kellenek: hat azert, mert tinedzser/huszoneves korukban nem kellettek nektek, ezert most hozzak be azt az idoszakot...
2014. júl. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Igen többet kéne kimozdulnom az tény meg próbálkoznom, de annyira nem hiszek az utcán csajozásba sajnos lehet az én hitrendszeremmel van baj. Volt egyszer egy csaj akihez villamoson mentem oda néhány éve elkértem az email címét facebook végül találkoztunk párszor de valahogy távolságtartó volt és egyoldalú nyomulás a részemről.

Vagy eleve nem jöttem be neki vagy nem tudtam elkápráztatni a talán "nem eléggé domináns" viselkedésemmel vagy passz. Volt más is volt egy láyn akivel 3 hónapig próbálkoztam de az is olyan ki nem mondott dolog volt ott volt ölelés szimpátia beszélgetés csók fogdosódás is.

2014. júl. 17. 10:22
 10/21 A kérdező kommentje:
végül a csaj egy másik korombeli de már ismeretségi körében elfogadott és beletartozó sráccal jött össze majd nem sokkal később egy tőle alsó hangon 15 évvel idősebb nagymotoros ipsénél kötött ki..
2014. júl. 17. 10:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!