Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Gáz, ha engem már nem érdekel...

Gáz, ha engem már nem érdekel a lányok külseje csak a kövérséget leszámítva?

Figyelt kérdés
A kövér csajokhoz mé gmindig nem tudok vonzódni, pedig már így is leadtam az igényeimet. Csak a lányok jelleme érdekel, ezért ha tehetem úgy ismerkedem, ahol képet sem látunk egymásról. Eddig egész jól bevált, csak a táv a gond általában. Egyébként azért nem érdekel már a külső, mert sok lány rondának nevezett, hiába voltak lányok, akik helyesnek tartottak, a sok rondázás émgis jobban megmaradt bennem és azóta elkönyveltem magam ronda fiúnak, nem is akarok én már szép barátnőt, nem érzem úgy, hogy passzolnék egy szép csajjal, meg nem is a külső a lényeg, hanem a lélek.
2013. júl. 15. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, még pár év, és a testsúly se fog aggasztani...


Egyébként ez nem teljesen korrekt, és az sem, amit leírsz, mert fogadni mernék, hogy a Lakatos Dzseniferrel, aki 3 hete nem fürdött, és gombás a nunija, biztos nem kezdenél.

2013. júl. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nekem ellentmondásnak tűnik. Innentől kezdve kérdés teljesen felesleges. Te dolgod. Most ha azt írom, hogy gáz, akkor mi lesz? Változtatsz? Vagy csak ki akartad hirdetni, hogy Te mennyire tökéletes vagy, mert neked nem számít a külső?
2013. júl. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem. Nekem sem voltak soha túlzott elvárásaim a férfiakkal szemben, csak ne legyenek soványak. A soványakhoz egyszerűen nem tudok vonzódni. Egy sovány pasi nekem kifejezetten taszító és kellemetlen látvány. Ez van sajnos. Pedig amikor még egyedülálló voltak, sok vékony srác próbálkozott nálam, de egyszerűen nem tudtam rájuk férfiként tekinteni.

Ez szerintem ösztönös.


Egy hosszútávú kapcsolatban amúgy is idővel a belső kerül előtérbe, úgyhogy szerintem jó, ha a belső a legfontosabb, mert ha két egymáshoz nem illő ember van együtt, annak soha nincs jó vége. De azért kell, hogy valami fizikai vonzalom is lehet.

Az igényeket szerintem nem kell lejjebb adni, de előbb-utóbb átértékelődik az emberben a fontossági sorrend.

2013. júl. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első :D :D :D Állati duma :D
2013. júl. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha szereted a párod,akkor nem az a lényeg,hogy néz ki. A külsőben annyi a lényeg h legyen ápolt.

Amúgy meg miért könyvelted el magad rondának? Egy ember sincs a Földön,aki mindenkinek tetszik. Mindig is lesznek emberek akiknek tetszel és akiknek nem. ez van. Ilyen a világ. :)

Egyébként ha nem veszed zaklatásnak,akkor küldhetnél 1 fotót. Kíváncsi vagyok,hogy miért könyvelted el magad csúnyának. :/ :)(De tényleg csak akkor kérem,ha nem veszed sértésnek vagy furi dolognak. Ha igen,akkor nem szóltam :D)

2013. júl. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ronda vagyok, tudom magamról, meg kaptam már jeleket is, hogy ez így van, sovány is vagyok, hízásra képtelen, főleg, hogy szegény is vagyok.
2013. júl. 15. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!