Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért olyan elítélendő, hogy...

Miért olyan elítélendő, hogy nászéjszakáig szeretnék várni a szexszel? Miért nem kívánhatok magamnak egy szűz lányt?

Figyelt kérdés
Gazdag, helyes F.
2014. júl. 6. 23:46
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel örülnék ha ennyit képes lenne várni a kiszemelt fiú...
2014. júl. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 xeniah ***** válasza:
100%

"Miért olyan elítélendő, hogy nászéjszakáig szeretnék várni a szexszel?"

Azért, mert ma mást diktál a világ (társadalom, média). Nem szokták értékelni azt, aki szembe úszik az árral, ettől függetlenül nem érdemes a világ értékítélete szerint élned az életed.


"Miért nem kívánhatok magamnak egy szűz lányt?"

Ha te is megőrzöd magad tisztán, miért ne kívánhatnál? Ahogy már egy korábbi hozzászóló leírta, keresd Istent, és ő elhozza majd a hozzád illő társat. De persze ne számításból keresd Istent, ha igazán megismered Őt, akkor rájössz, hogy a legnagyobb kincs az, hogy a gyermeke lehetsz.

Én vártam a nászéjszakáig, a férjem is, és ha újra kezdhetnénk sem csinálnánk másképp.

2014. júl. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!