Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért olyan elítélendő, hogy...

Miért olyan elítélendő, hogy nászéjszakáig szeretnék várni a szexszel? Miért nem kívánhatok magamnak egy szűz lányt?

Figyelt kérdés
Gazdag, helyes F.
2014. júl. 6. 23:46
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

w3dzz, azért tettem hozzá, hogy gazdag és helyes vagyok, mert ezzel jelzem azt, hogy nem amiatt akarok házasságig várni a szexszel, mert ronda vagyok.

Kettő, nem szoktam kérdéseket feltenni, nem tudom, miről beszélsz. Szerintem nagyon sok gazdag ember van a világon, nem tudom, hogy mi a probléma. Nem hinném, hogy csak én vagyok itt gazdag...


Lehet, kínzás. De vallásos családban nőttem fel, nem tudok, mit csinálni.

2014. júl. 7. 00:10
 12/32 anonim ***** válasza:
Te cukifiú ha lenne időm vissza keresném a kérdésed,mert már írtam akkor is neked. De annyira nem vagy fontos hidd el! Inkább meg kávézom:))
2014. júl. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy nem tudsz mit csinálni, ép felnőtt ésszel átértékeled, amit tanítottak neked. Ha nem teszed, úgy buta vagy. Ha átértékelted, és még mindig szűz lányt szeretnél, úgy jó keresgélést.
2014. júl. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

Most egy olyan dologról vitatkozunk, ami fiktív, nem létezik, w3dzz. Nem tudom, hol olvastad, melyik szabályzatban láttad azt, hogy ide csak szegény és csúnya emberek írhatnak ki kérdéseket. Nem tudom, melyik országban élsz, hogy azt gondolod, egy többezres látogatottságú oldalon csak egyetlen egy gazdag és helyes férfi van... Szerintem még sok helyes és gazdag srác van itt.


Kár, hogy nem a kérdésemre kapok válaszokat...

2014. júl. 7. 00:20
 15/32 A kérdező kommentje:
#13, sokszor átgondoltam már, de így szeretném csinálni, tényleg.
2014. júl. 7. 00:21
 16/32 anonim ***** válasza:
63%
Nem elítélendő, csak hülyeség várni az esküvőig. És ha szar lesz vele az ágyban? Leélsz egy életet boldogtalanul, vagy megszeged a házassági esküt és megcsalod?
2014. júl. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
50%

Első értelmes/jóindulatú hozzászólás: Nyugi vannak ilyen lányok, és szerintem ez kéne, hogy normális legyen(tisztán menjenek a felek egymáshoz), de a mai eltorzult gondolkodású világban már csak néznek egyet az emberek, hogy ez meg miről beszél. És mivel nem értik, könnyebb a másikat "fazéknak" nézni, mintsem magukban elgondolkozni.

Én a helyedbe eljárnék gyülekezetbe, de nem elsősorban a lányokért, hanem magáéért Istenért. Ő majd gondoskodik a többiről. Úgy gondolom ha kéred Istent, hogy segítsen neked társat adni és keresed az Ő akaratát, meg is fogja adni, annak ellenére, hogy sajnos nagyon felhígult a mai fiatal keresztény "társadalom".

Remélem tudtam segíteni, és ne add fel, a becsületes élet mindig nehezebb, de hidd el (a végén) valaki nagyon fogja értékelni! :))


A fazekas kommentelő pedig meg csak saját magát járatja le az írásaival, a helyébe nem is írtam volna. Na de nem akarok senkit megbántani...


Hiába pontoztok le a véleményem miatt, visszaválaszolni nem fogok, ha esetleg lenne egy két provokatív idézőjel. Egykor Istentől sokkal többet kaptam minthogy vitákba bonyolódjak vagy pl. 36% felett ülve sírdogáljak! ;)

2014. júl. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Előző kommentelő vagyok az "első értelmes..." első kihúzva.
2014. júl. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

Kedves #17!

Nagyon köszönöm a válaszod, ez megérintett!

Egyetértek veled teljesen!

Egy kis reményt adtál a lelkemnek, köszönöm szépen!

2014. júl. 7. 01:44
 20/32 anonim ***** válasza:
16. válaszoló vagyok. Az én válaszomra miért nem reagálsz? Mi volt vele a bajod? Teljesen reális problémát vetettem fel, és érdekelne hogy mit tennél ilyen esetben.
2014. júl. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!