Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Akire rá van írva hogy szűz?

Akire rá van írva hogy szűz?

Figyelt kérdés

Egy olyan emberről mi a véleményetek akiről egyértelműen látszik hogy szűz (persze külső miatt)

Ettől függetlenül bármilyen hihetetlen nem egyszer lett volna lehetőségem párt szerezni, de saját belátásom is azt erősíti, hogy miért kellene bárkinek beérnie velem ha jobbat is talál, persze a kor az önbizalmam ellen dolgozik és ez a két dolog bőven elég arra, hogy ne is próbálkozzak, ezzel már nem is foglalkoznék igazán az zavar , hogy tényleg rám van írva látom az embereken ahogy rám néznek és egyre csak arra gondolok, mire gondolhatnak :D


2014. júl. 4. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem az a baj, hogy szűz vagy, hanem hogy gyökér!
2014. júl. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na legalább fejtsd ki a mondandód te nem gyökér, meglátnám neked hogy tetszene a helyemben
2014. júl. 4. 23:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Bárcsak megérteném, ha valaki tudja mit akar, és mi áll az útjába, akkor miért nem oldja meg? Sportolj, szerezz önbizalmat, és másokkal ellentétbe én azt mondom hogy NE fogadd el úgy magad ahogy vagy. Nem tetszik ami most van? Változtass, csináld úgy hogy tetsszen.
2014. júl. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ugyan már süket duma az ilyen, erre mondják azt ,hogy aki nincs benne egy élethelyzetben úgysem érti meg amúgy meg nem erre irányult a kérdés, ha ezt sem érted akkor hogy értenél bármi mást is ráadásul olyan dolgokat amikről normális emberként fogalmad sem lehet :D

Nem oltogatni kéne a másikat hanem kicsit gondolkodni mielőtt megpróbálsz nagyot és bölcset mondani...

2014. júl. 4. 23:10
 5/10 anonim ***** válasza:

Jo, bocsanat, azt hittem masok is irni fognak...


szoval! Ha beszelsz egy emberrel, nem az lesz az elso, de meg a harmadik gondolatuk sem, hogy szuz vagy! Ezt cdak te gondolod igy, mert mindig ezen jar az eszed... maaaximum ha szed a tema es valami nagy suletlenseget mondasz, akkor kiderulhet, hogy meg nem lattal pinat


Onmagad dolgat meg minek keserited meg? Senki sem tokeletes es mindenkinek talalhatsz jobbat... ha akarsz! Az en baratnom nem tokeletes... de ez engem nem erdekel, en ot szeretem ezert nem keresek nala jobbat... pedig talalhatnek, de minek?


szoval ez kb olyan mintha fahazat akarnal epiteni, de elotte direkt tuzre dobnad az epitoanyagot.... bocsass meg, de te is belathatod, hogy ez gyokerseg!:D nem akarlak ezzel bantani, a te problemadat csupan te csinaltad magadnak... felejtsd el ezt a ket hulyeseget, es nem lesz semmi gondod:)


1# voltam

2014. júl. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
van benne igazság és igen gyökér vagyok de az is leszek ilyen nehéz eset vagyok nem kaptam olyan életet ezen a téren amilyet tudnék szeretni másmilyen meg nem kell és nem fogok jópofát vágni egy olyan helyzethez amit nem csak én de hasonló problémával küzdő emberek jó része nehezen visel
2014. júl. 4. 23:14
 7/10 anonim ***** válasza:

De ez hulyeseg! Keves dolog van amin nem tudsz valtoztatni, es a sajat gondolkodasod az egy olyan dolog, amin tudsz! Nincs ez kobe vesni, hogy ilyennek kell lenned!

hany eves vagy?

2014. júl. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

te minek fújtad fel így magad de barlanglakó sz4r kit hat meg az ocsmány dumád

mellesleg még mindig nem a kérdésre válaszoltál te tudatlan ebihal xD

2014. júl. 4. 23:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Na mert mégis mi a kérdésed? Hogy mi a véleményem rólad, amiért elmondásod szerint dughatnál de mégse? Meg hogy nem jössz össze nőkkel mert minek kellesz nekik ha találnak jobbat? Önbizalom hiányos kis csicska vagy az a véleményem :))
2014. júl. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát nem feltétlen. Viccet félretéve, láttam egy olyan lúzer embert, akire minden ember azt mondta hogy szűz, meg persze a viselkedésén is egyértelmű volt a dolog. Sőt egy igazi szemüveges, ritkán borotvált, bajszos, tipikus kockagyerek volt. Mellesleg otthonülő is.


Na most ugye 4 évig voltam az osztálytársa, sosem láttam sehol az életben, de így 3 év után láttam egyszer ugyanúgy néz ki mint eddig semmit nem változott szinte, nem is érdekelt beszéltem vele pár szót és ennyi mert siettem a dolgomra. Utána rá 1 hónapja láttam hogy van barátnője, méghozzá egy igen jó csaj, és akkor egy másik közös volt osztálytársunkkal beszéltem és mondtam neki, ő meg rávágta hogy már 4 éve együtt vannak és a ballagásunkon is látta őket csókolózni. És mondta hogy tuti nem szűz mert már gyerekük is van! És tényleg így volt totál le voltam döbbenve. Én azért voltam lemaradva mert a végzős éveimet tanulással és az akkori barátnőmmel töltöttem el, és ballagáson is a barátnőmmel voltam elfoglalva meg egyik csaj osztálytársamat vigasztaltam a szakítása után őt is csak azért mert kisgyerekkorom óta haverja vagyok és ennyi megérdemelt. De ő sem tudott róla. Utána én 2 évre eltűntem itthonról még a környékről is és ezért nem tudtam semmit.


Szóval nem így van ez ahogy gondolod.

2014. júl. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!