Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz fiúk és lányok! Mi az...

Szűz fiúk és lányok! Mi az oka annak, hogy még nem veszítettétek el?

Figyelt kérdés

Írjatok kort és nemet is!


(kérdezi ezt egy 21 éves szűz srác)



2014. júl. 5. 23:04
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Jó olvasni, hogy vannak még akik szeretnének igazából szeretni és a lelki értékeket tartják fontosnak! :)
2014. júl. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim válasza:
Meg akikkel összefutok nem a társat keresik hanem a hasznot..
2014. júl. 11. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
Van barátom, nagyon szeretjük egymást, csak még nem állok rá teljesen készen. 17/L
2014. júl. 13. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim válasza:

jó sok oldalas téma ez :)

24/F

finoman szólva se vagyok egy lány álmai pasija, inkább visszahúzódó, ebből kifolyólag valamiért nem is vesznek férfinak vagy nem tudom, amolyan jófiú beállítottságú, így még nem volt kivel. De még mindig keresem azt a bizonyos Ő-t.

2014. júl. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Engem sajnos túl sok negatív élmény gátol. Ovis voltam mikor apám molesztált,12 voltam,mikor a család barátja részegen próbált megerőszakolni. Nem tudok a férfiakban bízni,egyszerűen nem megy,szorongok a közelükben,szerintem még a tanárom is azt hiszi,hogy belészerettem,mert mindig furán viselkedem a közelében. Pedig tuti hetero vagyok,csak nincs kit szeretni,és amúgy is nehezen megy az ismerkedés. Ha ez nem volna elég,még jó alakom sincs,anélkül pedig semmi jóra nem számíthatok,hiszen manapság mindenkinek jó nő kell,aki dekoratív,és akivel lehet menőzni,még akkor is,ha a lánynak szerényebb értelmi képességei vannak,mint egy csomag ropinak. Ahogy haladok a korral előre,egyre kevésbé zavar a dolog,és egyre biztosabb vagyok benne,hogy bármilyen szép is lenne,sosem lesz szerelmem,esküvőm,családom. 19/L
2014. júl. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

sosem voltam szerelmes, annyira meg nem érdekel a dolog, hogy összefeküdjek valakivel ideig óráig


26f

2014. júl. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!