Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, nektek milyen volt az...

Lányok, nektek milyen volt az első együttlét? Szerelemből veszitettétek el? És hány évesen?

Figyelt kérdés
Én 17 évesen is arról álmodozok,hogy ugy veszitem el mint a ''Felhők fölött 3 méterrel''-ben, vagyis hasonlóképpen, hogy szerelemből csináljam , ne azért mert más szerint ciki, de valahogy már ugy érzem, SOHA nem jön el az aki ilyen lenne....mivel még pasim sem volt...és más kiélvezi az életet, és soha nem tudjuk mikor jön el értünk a halál, de nem vagyok képes szerelem nélkül elvesziteni.. :( Ti hogy vagytok ezzel?

2013. dec. 30. 19:09
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Én a párommal vesztettem el a szüzességem 18 évesen. 17 évesen én is azt hittem, hogy sose lesz senkim, aztán mégis lett. Csak pozitívan! :)
2013. dec. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerelemből, 22 évesen.

Én is úgy látom, hogy csak így érdemes, még ha sokan versenyt is csinálnak belőle.

2013. dec. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
17 évesen még bőven ráérsz ezen aggódni.
2013. dec. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Szerelemből most nyáron. Én is ott tartottam, hogy egyedül fogok meghalni, aztán mint derült égből villámcsapás rám talált a szerelem. De sajnos most ugyan itt vagyok...17L
2013. dec. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Én is így voltam ezzel 21 évesen de majdnem 22 évesen eldöntöttem hogy elég az otthon ülésből és az önsajnálatból. Összekaptam magam, felvettem a kapcsolatot a régi haverjaimmal aztán mentem ki az életbe, majd szépen lassan jött is egy kedves lány akit megismertem és szerelmesek lettünk egymásba.

22 évesen voltam először nővel, szerelemből történt a barátnőm már volt pasival de igaz szerelemből szintén én voltam az első és mivel tudta mi a különbség a kettő közt mondta is hogy sokkal jobb volt mint eddig.

2013. dec. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
4/4 és eltudtad felejteni azt a szerelmedet? vagy még mindig hiányzik?
2013. dec. 30. 19:22
 7/20 anonim ***** válasza:
#írj privit és mesélek :)
2013. dec. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

17 évesen nekem se volt kilátásban semmi komoly. Csak álmodoztam. Utána kezdtem el kijárogatni, aztán megismerkedtem egy sráccal (aki jelenleg is a párom), és elvarázsolt. Pár hónap után lefeküdtünk, és nagyon jó volt :) Ha nem szerettem volna, tutira nem lett volna ennyire szép emlék. Ja, és 18 voltam, mikor elvesztettem.

19/L

2013. dec. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Szűz vagyok még. Én is úgy szeretném, hogy megtörténjen az első szeretkezés, hogy tényleg szeretjük egymást a párommal. Szeretném megvárni azt a fiút, aki megért és elfogad. Aki nem sürget, nem erőltet semmit. Ezért is vagyok még szűz. Volt már két nagyon rövid kapcsolatom, én mindkettőnél úgy éreztem, hogy komolyabb is lehet, de mindkét fiú a szakítás mellett döntött.


Nem kell erőltetni semmit. Most én is ezen a pályán vagyok. Nem erőltetem sem a szerelmet, sem semmit ilyet. Nem akarok görcsösen pasit, csak sodródom az árral. Ha jön valaki, aki szeret, és akit én is tudok szeretni, nem fogok nemet mondani, de nem akarom görcsösen.

Ne aggódj, fiatalok vagyunk. Lehet, hogy most úgy érezzük, még csak esélyünk sincs mindarra, amire vágyunk, de ez nem így van. Lehet, hogy pont holnap, vagy holnapután ismerjük meg azt a bizonyos fiút. Nem tudhatjuk. És pont ezért nem is szabad szomorkodni emiatt.

Legyél mosolygós, vidám és nyitott, hidd el, téged is megtalál majd a szerelem. És remélem engem is! :)

18/L

2013. dec. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, remelem én is :D
2013. dec. 30. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!