Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, nektek milyen volt az...

Lányok, nektek milyen volt az első együttlét? Szerelemből veszitettétek el? És hány évesen?

Figyelt kérdés
Én 17 évesen is arról álmodozok,hogy ugy veszitem el mint a ''Felhők fölött 3 méterrel''-ben, vagyis hasonlóképpen, hogy szerelemből csináljam , ne azért mert más szerint ciki, de valahogy már ugy érzem, SOHA nem jön el az aki ilyen lenne....mivel még pasim sem volt...és más kiélvezi az életet, és soha nem tudjuk mikor jön el értünk a halál, de nem vagyok képes szerelem nélkül elvesziteni.. :( Ti hogy vagytok ezzel?

2013. dec. 30. 19:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
20 voltam, a pasim 21. Első volt mindkettőnknek, imádtuk egymást... Kb 2 héttel hogy elkezdünk járni, lefeküdtünk. Szerelemből csináld majd te is... Nekem fájdalom mentes volt, nem is véreztem. Ha beindulsz valakire, akkor csodálatos élmény lesz.
2013. dec. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

1 nappal a 23. szülinapom előtt, szerelemből, de akkor még csak 1 hónapja jártunk.

Igazából szerintem kicsit túl van értékelve/bonyolítva ez a szüzesség-téma, persze ha visszamehetnék a múltba, most sem csinálnám másképp, de nem kellene neki ekkora feneket keríteni. Igazából ha elkapott volna a hév korábban, én lefeküdtem volna bárkivel, de szerelem nélkül meg úgysem kapott volna el.


Nyugi, biztos megtalálod te is a szerelmed. :)

2014. jan. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
92%

Nekem 16 évesen (bár már majdnem 17 inkább), szerelemből, akkor 5 hónapja voltunk együtt, és egyébként a kapcsolat 4 évig tartott.

Bevallom nekem nem volt egy nagy élmény, mármint nem volt benne semmi rossz, nem negatív, de nem is emlékezetes, eléggé semleges, már kb nem is emlékszem rá.

Később lett sokkal jobb, mikor már jobban "belejöttünk", előtte a barátom se volt mással szóval eléggé kezdők voltunk.

Azóta két sráccal voltam (mind2 kapcsolaton belül), de teljesen mások voltak ezek az első alkalmak, mint a legelső, ezekre sokkal szívesebben gondolok vissza. :)

Amúgy nem kell félni a dologtól, igazából semmi nagy dolog nincs benne, én előtte se izgultam kicsit se. Az a lényeg, hogy úgy történjen meg, ha már nincsenek benned aggályok a dologgal kapcsolatban. Ezt abból tudhatod, hogy pl eszedbe se jut, hogy húú mi van, ha nem tetszel majd neki meztelenül, mi van ha nem leszel elég szexi...stbstb, mi van ha megbánnád. Ha már ilyesmi kételyek nem lesznek benned, akkor tedd meg, és úgy jó lesz. :)

2014. jan. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
én is így voltam ezzel... 17 voltam. így vissza gondolva gáz, de akkor azon agyaltam mekkora ciki, hogy még sosem volt barátom. Minden osztálytársam ezzel hencegett, hogy nekik van. Én is azt gondoltam, soha nem lesz senki. De lett. 3 éve vagyunk együtt (lassan 4) és igen, szerelemből. Míg a többi általam irigyelt lány, divatból. Szóval szerintem többet ér várni :)
2014. jan. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
14 évesen beleugrottam. Nagyon fájt, másra nem emlékszem.
2014. jan. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ne add fel, kitartás!

Én 18 évesen veszítettem fel, a párommal (ő is szűz volt még), 1 éve voltunk együtt, nagy volt a szerelem, mindent megtett, hogy tökéletes legyen az első, és az is volt!

20/L

2014. jan. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Lehető legrosszabban veszitetem el!

Olyan embert ismertem meg meg hagytam h bnöm rám beszélje hogy örök életemre bánom!

Ha teheted, csak azzal veszisd el kit szeretsz!

2014. jan. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

Épphogy 16 voltam, 1 hónapja voltam együtt a barátommal és februárban leszünk 2 évesek :)

Egyébként állj hozzá pozitívan, új év, új lehetőségek :)

Sok szerencsét

2014. jan. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ezaz b+, pontozzatok is le.
2014. jan. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
17 évesen, és persze szerelemből.
2014. máj. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!