Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, mit jelentett/hogyan...

Lányok, mit jelentett/hogyan tekintettetek arra a pasira akivel el veszítettétek a szüzességeteket?

Figyelt kérdés

Szóval számotokra ő mit jelentett/jelent? Csak egy valaki akivel jártam és volt szex vagy valami nagyon fontosat akihez kötődtök esetleg szerelmesek is lettetek bele?

20/F



2013. aug. 19. 13:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mivel elébb beleszerettem és aztán jártunk, majd lefeküdtünk, csak így á'lá hagyományosan, így fontos volt nekem akkoriban.

Most is szép emlékekkel gondolok vissza rá.

2013. aug. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

csak szexnek indult, kötődés, szerelem, fájdalom lett a vége

évekig nem tudtam túllenni rajta, aztán később másoknál már nem volt ez

lassan elfelejtem, semleges már

2013. aug. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én nagyon szerettem őt, 20 éves koromig vártam... volt több barátom is,de egyikkel se volt semmi,csak vele, azóta se feküdtem le senkivel,pedig 1 éve nem járunk.


Én őt teljes szívemből szerettem, de néha úgy érzem,hogy nem értékelte...

2013. aug. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Megismerkedtünk, beleszerettem, 5 hónap után megtörtént, aztán bejelentette, hogy ágyő, jött egy tőlem jobb csaj a képbe és a karjaiba szaladt, engem meg hagyott a francba :)
2013. aug. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
mi lassan 3 hónapja vagyunk együtt. Én voltam neki az első, kb másfél hónapja feküdtünk le először. Mindig agyalok és félek tőle hogy közbe jöhet valaki más a képbe neki, mert sokan körül rajongják. Mindig az a félelmem hogy jön valaki aki esetleg jobb képű mint én, aztán majd jókat beszélgetnek egymással aztán egyszer csak paff, kavarna más valakivel. Nem tudnám elviselni pedig én vagyok a "férfi" :S Nagyon szeretem és ő is mondta már hogy szeret engem, de én nekem mindig a legrosszabb gondolatok járnak a fejemben mikor nem vagyunk együtt
2013. aug. 19. 14:39
 6/13 anonim ***** válasza:

20 eves vagyok, a volt parom 21. Elso kapcsolatom volt, gyorsan egymasba szerettunk. Spanyol szarmazasu, heves a vere, az egyszer biztos.

Mindkettonknek sokat jelentett a masik. Legalabb is nekem sokat jelentett. O vette el a szozessegem, o volt az elso, aki lathatott teljesen meztelenul.


Neki is folyton olyan felelmei voltak, hogy mi van akkor, ha valaki bejon a kepbe, es elbuvol, vagy o is kedveseket mond, tesz, es en is viszont fogom szeretni...


A legjobban talan az fajt, hogy eleg koran lefekudtunk egymassal, 2 hos kapcsolat volt, es a 4. napon megtortent a dolog. Az utolso napon is szeretkeztunk... es azutan osszekaptunk, es megbeszeltuk, hogy idore van szuksegunk... azt az arcot sosem fogom elfelejteni... az utolso szeretkezes borzalmas volt, mert o nem elvezte, csak azert ment bele, mert en szerettem volna aznap...


Visszagondolva az a legrosszabb, hogy elhagyott, miutan o volt az elso, akivel lefekudtem. 2 honapja, hogy nem vagyunk egyutt, es a mai napig szeretem...

2013. aug. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Aki nekem az első volt, ugyanúgy félt ettől,hogy mással leszek együtt...

Én 20 voltam, ő 24... már lassan 1 éve nem vagyunk együtt,folyton bizonygatnom kellett,hogy csak ő kell nekem, de nem hitte el (féltékenység=önbizalomhiány), és én nagyon beleuntam,ezért rengeteget veszekedtünk. Mióta nem vagyunk együtt (1 éve),azóta se feküdtem le senkivel, mert akkora nyomot hagyott bennem... csak ő ezt nem képes felfogni.

2013. aug. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tehát jobb ha nem leszek féltékeny? Eleinte úgy éreztem én vagyok a fasza csávó hisz a sok másik helyett velem jött össze, de egyre jobban bele vagyok esve és félek elveszíteni és azért szoktam féltékeny lenni, meg néha olyan rossz gondolatok járnak a fejemben mikor hazamegy én meg agyalok össze-vissza baromságokat :(
2013. aug. 21. 10:43
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne!!!Örülj neki és becsüld meg,hogy te kaptad meg a szüzességét és téged szeret,nem mást!


Ne öld meg a kapcsolatotokat a felesleges féltékenykedéssel,aki megakar csalni,az bármikor tud alkalmat keríteni rá, de biztos vagyok benne,hogy ő nem akar, nem hiába téged választott !

2013. aug. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszi! Csak olyan pesszimista tudok lenni :( mindig félek a rossztól, meg attól hogy esetleg ő benne is ott van a kis ördög aki előbújna belőle és olyan dolgokat művelne amit ő maga se hinne. Tudom furán hangzik, de sajna túl sokat agyalok felesleges f.ságokon
2013. aug. 22. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!