Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, mit jelentett/hogyan...

Lányok, mit jelentett/hogyan tekintettetek arra a pasira akivel el veszítettétek a szüzességeteket?

Figyelt kérdés

Szóval számotokra ő mit jelentett/jelent? Csak egy valaki akivel jártam és volt szex vagy valami nagyon fontosat akihez kötődtök esetleg szerelmesek is lettetek bele?

20/F



2013. aug. 19. 13:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

akkor elmondom a sztorimat, röviden:

pár nap ismeretség után jöttünk össze, majdnem 7 évig tartott...egymásnak voltunk az elsők és nagyon összeillettünk...azt hittem, ő az igazi...baráti körök szerint is minta pár voltunk...

ám idővel el kezdtem én is bemesélni magamnak, hogy miután ő továbbtanult és rengeteg új ismerőst szerzett magának (mindig is népszerű személy volt), én már kevés leszek neki és sajnos észre se vettem, hogy mennyire eltávolodtunk egymástól, részben ezek miatt-miattam! a történet vége, hogy egyszer csak félrelépett, szétmentünk és már nem is beszélünk...pedig én nem haragszom rá, legalábbis nem jobban, mint magamra...

ez gyakorlatilag egyik hétről a másikra történt...a tanulságot levonhatod, de azt hiszem, ebbe a hibába fiatalon úgyis mindenki beleesik egyszer és csak utána lesz képes (talán) megtanulni egy életre...

2013. aug. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hm, érdekes. Köszi
2013. aug. 24. 20:00
 13/13 anonim ***** válasza:
+1 pont az első kommentelőnek.
2013. szept. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!