Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz fiúk és lányok! Mi az...

Szűz fiúk és lányok! Mi az oka annak, hogy még nem veszítettétek el?

Figyelt kérdés

Írjatok kort és nemet is!


(kérdezi ezt egy 21 éves szűz srác)



2014. júl. 5. 23:04
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:

Nincs baráti társaságom nem járok el.

Nincs rendes munkahelyem.

Nem vagyok csúnya mert döglenek utánam a férfiak, ami miatt nem kell egyik sem az azért van mert nem engem akar megismerni hanem a bugyimat.

Nem vagyok szerelmes és nem voltam már 10 éve az.

Senki nem fog meg nincs értékük emberileg.

Zárkózott vagyok, kevés önbizalommal, az élet megtört és még sorolhatnám.


25/N

2014. júl. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:

# 30


Az a baj, sokszor el sem jut az ember odáig, hogy az érdelkődését kinyilvánítsa a másik fél iránt... mert már pl. barátnője van az illetőnek, vagy egyértelművé teszi, hogy csak barátilag kedvel már az elején.


De a kedvencem ez volt, most történt néhány hete: volt egy srác, mindig sokat bókolt nekem, el is hívott kettesben vacsorázni a szülinapja estéjére! (amiből aztán nem lett semmi, de ezt ne firtassuk...) Annyira nem jött be az elején, mint férfi, de gondolotam, adok egy esélyt neki, mert különben nagyon aranyos volt, és kedvesen közeledett felém. Ennek ellenére a végén még én lettem lepattintva... na ennyit erről... :(

Szóval, ha valaki tudja, mi fán terem a viszonzott érzelmeken alapúló párkapcsolat, az ossza már meg velem is, mert 23 év alatt még nem volt szerencsém hozzá.

23L

2014. júl. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim válasza:
mert a szexnek a házasságban van a helye, ugyhogy várok vele addig :) 19/L
2014. júl. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:

"Zárkózott vagyok, kevés önbizalommal, az élet megtört és még sorolhatnám. 25/N"

Milyen kár érted :( Pedig te emberileg nagyon értékes lehetsz.

2014. júl. 7. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
#34-es igazad lehet de nem számít. Mert senki nem akar igazából megismerni és mivel nem hajlandóak a hibákat sem elfogadni és engem sem érintenek meg így inkább jobb egyedül még ha nem is boldogan.
2014. júl. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:

Mert azt gondolom,hogy ennek csak a házasságban van helye.:)

Tök jó volt olvasni,hogy itt még néhányan így gondoljátok!

A közösségben,ahova járok,a családomban,ahova tartozok:) ez az értékrend és én is így szeretnék élni! Igaz,a Világban kicsit "őskori maradványnak" érzi magát emiatt az ember :D De gondolom,hogy érdemes kitartani és az árral,a Tömeggel szemben úszni!:)

Ui: Nem hívők figyelmébe is ajánlom: Csak kicsit gondolkodjatok el: ha veszel az üzletben egy mosógépet,milyet szeretnétek kapni? A kicsomagoltat,amit már sokan nézegettek,kipróbáltak,kicsit tönkre is vágtak,vagy egy vadonatúj,még használatlan,szép és értékes darabot?

2014. júl. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
Lemaradt a végéről: 19L :))
2014. júl. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a véleménye erről, hogy ha valaki még szűz 20 felett, férfiaknál nem meglepő ha még 30+ osan is az, inkább akkor csodálkoznak ha egy nő szűz még 25 évesen :)
2014. júl. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
Nem talalok számomra megfelelo embert aki parkapcsolatra erdemes :) 16/L
2014. júl. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:

Félénk, visszahúzódó vagyok, itthon ülök szinte egész nap, mert sportolni se, bulizni se szeretek, mozira, cukiba stb. nincs pénzem, se társaságom.

+magasak az elvárásaim értsd: szeressem, ő is szeressen, várjon rám, és eddig ez még így sosem volt együtt, ezért önbizalmam sincs sok

18/L

2014. júl. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!