Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz fiúk és lányok! Mi az...

Szűz fiúk és lányok! Mi az oka annak, hogy még nem veszítettétek el?

Figyelt kérdés

Írjatok kort és nemet is!


(kérdezi ezt egy 21 éves szűz srác)



2014. júl. 5. 23:04
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
38%

Fogalmazzunk úgy, hogy nem én vagyok a lányok álom pasija. Itt főleg a külsőre gondolok.

21F

2014. júl. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:

Mert nem vágyom barátnőre, meg hogy foglalkozni kelljen velük, tökéletesen megvagyok egyedül. Majd ha már nagyon nem bírom akkor elmegyek egy prostihoz.


17/F

2014. júl. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim válasza:
17év alatt eddig mindössze 1szer jutottam el addig, hogy tiszta szívemből szerettem valakit.. a többi nem érdekelt nagyon azt a lányt akit nagyon szerettem.. hát neki nem kellettem.. és inkább nem is érdekel a dolog.. várok arra a lányra de szerintem örökké várhatok...
2014. júl. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:

Nem járok el bulizni, mert nincs kivel, pedig mennék, mint az óra mostanában, mert már rám tört a kapuzárási pánik :D Nálam ez az ok.

21F

2014. júl. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:

azért mert alacsony vagyok és kicsi a péniszem


170 cm


14 cm

2014. júl. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:

"Szűz vagyok, mert még nem találtam olyat, akivel szerettem volna, most meg hogy találtam, a srácnak nem kellek, mert tapasztalatlan vagyok. :P"

Jobb is így, mert a srácnak csak szexre kellettél volna.


Én azért vagyok még mindig szűz, mert féltem a komoly kapcsolattal járó elvárásoktól. Mindig csak azt mondtam a lányoknak, hogy én csak szexkapcsolatot akarok.(persze ez nem volt igaz) Persze mindig nemet mondtak. 30 éves vagyok.

2014. júl. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
Nem tudok ismerkedni. Szociális képességekkel nem rendelkezem. Így bármilyen szempontból (barátság, szerelem vagy bármi egyéb) nem tudok kapcsolatokat kialakítani. 24/F
2014. júl. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim válasza:
0%
Mert 14 éves vagyok b+
2014. júl. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
100%
Mert általában azután futok, akiket nem érdeklek, aki pedig utánam fut, az engem nem érdekel... fogalmam sincs mások vajon hogy csinálják, nekem sosem volt részem viszonzott szerelemben... 23L
2014. júl. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
Igen, előző, ez is egy nagy sorscsapás! Ilyenkor legalább örülni kell annak - ha ennek egyáltalán lehet örülni ebben a helyzetben, - hogy volt lehetőséged és bátorságod a jelzésre, az érzelmeid kifejezésére azoknak, akik tetszettek neked. Így legalább megtudták, hogy mit érzel irántuk, és elmondhatod azt, hogy legalább megtettél mindent azokért, akiket éppen kiszemeltél magadnak.
2014. júl. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!