Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kibírható a szex nélküli...

Kibírható a szex nélküli párkapcsolat házasságig?

Figyelt kérdés
Egy nagyon rendes pasival összejöttem, ilyet találni szinte lehetetlen. Viszont 1 éve van velem és még hozzám sem ért, mert hogy házasságig nála nincs semmi, mert vallásos és nem akar semmit "otthagyni" a kapcsolatban. Én már nagyon kívánom a dolgot. Ha mondjuk házasság után derülne ki hogy nem jó az ágyban, az nem érdekel, mert majd betanítanám :P Csak az a kérdés inkább, hogy bírható-e addig.....
2014. jún. 26. 14:11
1 2 3
 11/27 Vree ***** válasza:

Ronda? kövér? és még ki se kell hogy elégítsen?


Ha mégsem jönne össze a dolog, szólj, küldöm a telefomszámomat :)

2014. jún. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

És ha esetleg alaposan megtámadod? :D

Ha előtte full meztelenül elkezded simogatni ott, és nemet mond akkor nem vallásos, hanem egész egyszerűen lökött. :D

Ha meg eldurrant két húzástól akkor meg már úgy is mindegy nem, oda a fogadalom, mehet a móka :)


A biológia erős fegyver, használd... ;)

2014. jún. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Ilyen értelmes, kedves, okos pasival még nem találkoztam 26 évesen, külseje ellenére teljesen elvarázsolt :)
2014. jún. 26. 14:26
 14/27 anonim ***** válasza:

Szóval te egy tapasztalt csaj vagy hozzá képest... akkor marad neked az maszturbésön..jobb híján :)


De a vallásosság NAGYOBB probléma, ha te nem vallod az ő hitét!!!!!

2014. jún. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

"Ha előtte full meztelenül elkezded simogatni ott, és nemet mond akkor nem vallásos, hanem egész egyszerűen lökött. :D "


Hidd el megpróbáltam már az elején. Erre ő kiment és 3 hétig nem szólt hozzám. Valahogy ezt szeretem benne, hogy meg kell érte küzdeni :)

2014. jún. 26. 14:28
 16/27 anonim ***** válasza:
JÓ TANÁCS, ilyen elvakult vallásos idiótákkal NE KEZDJ SOHA! Fuss amíg tudsz! Komolyan mondom! Az ilyen bigott hívő majmokkal csak a baj van!
2014. jún. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
16. De ennek ellenére a legjobb a kapcsolat vele nekem eddig. Ilyen fiú nincs még egy. Unalmas már az, hogy szinte az összes pasi meg akart dönteni stb. Pont ez vonz benne hogy különleges más mint a többi pasi, ez nagyon vonzó dolog. Szeretem a különlegességeket
2014. jún. 26. 14:31
 18/27 anonim ***** válasza:

Ezzel meg most az a bajod, hogy ő meg nem :)))))

Ha tényleg ennyire elvakult akkor tényleg gondold át. Ez a makacs szinte fanatikus vallásosság komoly vitákat fog szülni idővel. Semmi bajom a vallásosokkal amíg maguk, vagy mások életminőségét nem rombolják, és ők isten nevében nagyon hajlamosak tudnak lenni erre.

Létezik arany középút is, és nincsenek kevesen. (rendes pasi elborultságok nélkül)

2014. jún. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Butus vagy és szeretsz küzdeni! Ha ezt akarod az egész házasságod egy küzdelem lesz csak rajt. De készíts egy 100-as zsepit ha eleredne a könnyed idővel!
2014. jún. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
#19 megmondta, én is hasonlót akartam hozzáfűzni: "az egész házasságod egy küzdelem lesz csak"
2014. jún. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!