Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kibírható a szex nélküli...

Kibírható a szex nélküli párkapcsolat házasságig?

Figyelt kérdés
Egy nagyon rendes pasival összejöttem, ilyet találni szinte lehetetlen. Viszont 1 éve van velem és még hozzám sem ért, mert hogy házasságig nála nincs semmi, mert vallásos és nem akar semmit "otthagyni" a kapcsolatban. Én már nagyon kívánom a dolgot. Ha mondjuk házasság után derülne ki hogy nem jó az ágyban, az nem érdekel, mert majd betanítanám :P Csak az a kérdés inkább, hogy bírható-e addig.....
2014. jún. 26. 14:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Ez nem túl jó ómen... :/ te vallásos vagy? Hasonlóan gondolkozol mint ő?
2014. jún. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
ja és miféle vallás? jehova, hitgyüli, adventista???
2014. jún. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Én nem vallásos, ő nagyon is.

Mindenki furcsállja miért is vagyok vele, mert ő még szűz meg nagyon kövér, barátnőim szerint csúnya is, engem meg hát szépnek tartanak, de hát ez a szerelem :)

2014. jún. 26. 14:17
 4/27 A kérdező kommentje:
Római katolikus
2014. jún. 26. 14:17
 5/27 anonim ***** válasza:

Kibirni sokmindent ki lehet, csak az a kèrdés, hogy érdemes-e, megéri-e?

Egy jól működő párkapcsolatnak alapja a jól működő szex, ami nem csak azon múlik, hogy ha nem megy, majd betanítod. A hasonló szexuális kultúra, beállitottság, fantázia, nyitottság, érdeklődés stb., mind-mind szüksègesek ahhoz, hogy minden jól menjen. Es hidd el itt a legkevesebb a betanítás....

2014. jún. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
75%
Pont ezt akartam mondani, és ha nem passzoltok az ágyban? Mert hiába tanítanád be, lehet, akkor sem működne a dolog. Egy kiegyensúlyozott kapcsolat egyik alappillére bizony a kielégítő nemi élet.
2014. jún. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

A világnézeti különbség komolya viharokat tud okozni később, amíg dúl a szerelem ezek elsikkadnak. (nem törvényszerű, de általában így van)

Kibírható önuralom kérdése, az én kérdésem alapvetően az, hogy minek kéne kibírni. És nem nagy libidójú embereknek való az ilyesmi.


A tanítás pedig egy dolog. Ha neki túl kicsi hozzád és, vagy éppenséggel túl nagy, tehát anatómiailag nem stimmel valami, akkor viszont meg vagytok lőve. Ott álltok házason, egy megoldhatatlan problémával. Én nagyon nagyon nem ajánlom a házasságig várakozást.

2014. jún. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Betanítanád :D És mi van ha 10 cm a farka és a háj miatt csak 7? Akkor mit csinálsz?
2014. jún. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

ha te nem hiszel az ő elveiben, nem csak ez az egy problémád lesz... hanem az egész házasság... ezen gondolkozz!


Volt már egyáltalán nővel a pasid?

2014. jún. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

"És mi van ha 10 cm a farka és a háj miatt csak 7? Akkor mit csinálsz?"


Exemnek 9 cm volt és vele volt a legjobb eddig a szex, mert pont a g pontomat ingerelte.

Igen szűz még

2014. jún. 26. 14:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!