Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 19 éves lány vagyok és ugy...

19 éves lány vagyok és ugy döntöttem, hogy lefekszem a barátommal.2 évet várt rám és nagyon szeretem de félek, hogy fájni fog vagy elrontok valamit. Valami tanács?

Figyelt kérdés
Ő 20 èves.

2014. jún. 1. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj anyuddal, ha valaki benne bízhatsz és nem fog hülyeséget mondani
2014. jún. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Anyukám nem èl.:)
2014. jún. 1. 15:40
 3/10 vicr4m ***** válasza:
86%

Szerencsés lány vagy, hogy a barátod 2 évet várt rád. Manapság nagyon ritka az ilyen férfi. Ne aggódj, nem lesz semmi gond, mondd neki, hogy te akarsz felül lenni, így ha fáj is, tudsz irányítani.

Részvétem Anyukád miatt.

2014. jún. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm,règen volt de sajnos mèg mindig rosz èrzès hogy nincs köztünk.

A választ is köszönöm.De nem lesz kinos..hát szoval..meztelenül...èn szerintem nagyon zavarba fogok jönni..

2014. jún. 1. 15:47
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez természetes.Az első alkalomtól ne várj csodát,gyakorolni kell.Nem kell aggódni.Viszont óvszert használjatok mindenképpen.
2014. jún. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne te legyél felül! Ha fáj akkor szólj a fiúnak hogy áljon meg, hagyja abba. Pettingeljetek elötte, vagy fürödjetek együtt. Hosszú elöjáték, ÓVSZER!!!!!
2014. jún. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nos igen, amíg nem lazulsz el addig folytassátok a hangolódást. Fontos, hogy nagyon akard, amikor megtörténik. Én nem kell félned, nem történik semmi durva dolog, elrontani nem tudsz semmit, és nem is lesznek nagy elvárásai a barátodnak, szerintem tudja ő, hogy ez most rólad szól, nem az ő élvezetéről.
2014. jún. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*és
2014. jún. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
PETTING? Anélkül el se kezdjétek. Fontos, hogy előbb levetkőzzétek a gátlásaitokat, ismerjétek meg egymás testét, reakcióit, erogén zónáit. Azután már minden könnyebb lesz :)
2014. jún. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Izgasd fel magad, annyira, amennyire lehet. Fedezzétek fel egymást, jöjjetek rá, hogy mi hoz lázba. Haladjatok lassan, ha kell. Ne félj elmondani hogy hogy jó, hogy nem jó. Minél nedvesebb vagy, és minél jobban ellazulsz, annál jobban megy majd. Óvszer, sikosító sokat segít.:)
2014. dec. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!