Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek lenne esélyem?...

Beck Bernie kérdése:

Szerintetek lenne esélyem? (Lányok főképp, szerintetek)

Figyelt kérdés
Nos, nagyon megtetszett egyik osztálytársam. Eléggé jól kijövünk egymással, de félek ebből nem lehet semmi, mert én eléggé vékony is vagyok, ő pedig a legszebb az egész városba. Nem tudom, hogy egyszer elhívott valahova de nekem épp dolgom volt és igazából egyik barátom közbelépett és kicsit félre mentünk, és mire elmondta mit akart ők már elmentek. Azóta nem kérdeztem erről az egészről.(se ő, se én) Nem tudom, hogy megmerjem-e kérdezni, hogy eljönne-e velem valahová, vagy elmondani neki, hogy mit érzek iránta. Félek ha el mondám tök hülyének nézne és elrontanám az egészet. Az is probléma, hogy néha kicsit nehezen jön közbe valami téma, mert ugye osztálytársam és így azért eléggé más mindent kéne kérdeztem, mint attól akit éppen akkor ismertem meg. Ebben az egészben az is közbelép, hogy én eléggé visszahúzódó, félénk, parázós vagyok. Esetleg tanács vagy valamilyen ötlet? A válaszokat előre is köszönöm!

2014. máj. 19. 17:35
 1/2 anonim válasza:
Egyszer már elhívott valahová, tehát nincs mitől félned, szerintem. Inkább hívd el te is, hogy bepótoljátok az alkalmat!;) Sok sikert! Ne félj! Szóval... Ezek alapján szerintem van esélyed.
2014. máj. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. máj. 19. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!