Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Miből veszem észre,...

Lányok! Miből veszem észre, ha egy lánynál esetleg lenne esélyem?

Figyelt kérdés

Osztálytársak vagyunk és barátok is. Eddig nem is gondoltam többet ennél, de most megtetszett nekem. Nem szeretnék nyomulni és a barátságot sem akarom vele elveszíteni. Jó fej velem, igazából nem sokat beszélünk, de mikor igen, én jól érzem magam vele. Hogyan tudhatnám meg, vagy milyen apró jelekből, hogy esetleg lenne-e nála esélyem?

18/F


2014. febr. 18. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Hívd el moziba :)
2014. febr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha elhívom és esetleg nemet mond, akkor már nem igazán tudunk egymásra úgy tekinteni mint előtte, legalábbis eddigi tapasztalataim ezt mutatják.
2014. febr. 18. 17:21
 3/6 Gyurcsik válasza:
Én meghívtam egy lány-t nem válaszolt rá ez volt 1 hete ,most meg sokkal közelebb kerültünk egymáshoz;)
2014. febr. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
irigyellek akkor :)
2014. febr. 18. 17:27
 5/6 anonim ***** válasza:

A mozi első randikra nem jó. Interaktív kell, ahol csináltok is valamit, nem csak ültök, és néztek ki a fejetekből a vászonra.


A másik, ha vissza is utasít, nem a világvége. Ha úgy fogod fel, úgy állsz hozzá, akkor az is lesz, amire gondolsz. "Nem jössz moziba velem? Akkor mást hívok, csak nem akartam egyedül menni" aztán kész, lazán fogd fel, nem a kezét kéred meg. :)

2014. febr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van, lazán kéne felfogni ezeket a dolgokat, csak sajnos eléggé rá vagyok görcsölve a témára, mivel nekem nem volt még kapcsolatom, hiába próbálkoztam.
2014. febr. 18. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!