Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem mondtam el a baratomnak...

Nem mondtam el a baratomnak hogy mar nem vagyok szuz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egesz este sirok mert hazudtam a baratomnak, azt mondtam neki hogy meg szuz vagyok. Chaten kkerdezte meg es igy nemakartam elmmondani igy hazugsagra kenyszerultem. O meg szuz en 15 o 16 evess, 2 hete vagyunk egyutt. Mondjam el neki vagy ne? Nagyon bant a dolog de felek hogy elvesztem emiatt. Segitsetek kerlek mit tegyek. /az eloozo kacolatomban tortent es en nemnaggyon aakartam a fiu szerette volna./

Szeged



2014. máj. 11. 22:52
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:

Mit tehetnél? Legközelebb ha találkoztok akkor bocsánatot kérsz,bevallod hogy mar nem vagy szűz és azért hazudtad mert imponálni akartál neki.

De kicsit enyhítheted ha hozzáteszed hogy örülsz hogy te vezetheted be a szexbe.

18/F

2014. máj. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:
Eleg sok kulonbseg van...ahelyett hogy segitenel szidsz:-D ameddig mas uzenetben is segit...nembaj. Kellenek nem segitokesz emberek is:-)
2014. máj. 11. 23:25
 23/47 A kérdező kommentje:
Koszonom az utolso valaszadonak:-)
2014. máj. 11. 23:25
 24/47 anonim ***** válasza:
Elég sok különbség? Mondj egy elfogadhatót EGYET! Mielőtt leh*lyézel és azt mondod hogy értelmetlenségeket írok EGYET mondj.
2014. máj. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:
Nem hulyeztelek le egy szoval sem:-D mondjuk az hogy amit irsz megmutathatja masoknak es nem tudjuk megbeeszelni, nemlathatom mit reagal ra ameddig facebookon lehet azt irja semmibaaj kozben meg lehet rohog vagy mar nemfog ugy szeretni es nemsokara varatlanuul szakit velem....hihetetlen hogy ennyit nem ttudsz amikor en 15 evesen tudom..
2014. máj. 11. 23:32
 26/47 anonim ***** válasza:
Na ekkora baromságot se hallottam még. Miaz hogy mert röhög vagy sem? Azt hiszed ha fontos vagy neki kiröhög? Ha kiröhög valaki a facebook előtt az a valós életben is kifog primadonna a hazugságot meg nem lehet megmagyarázni csak az ilyen okos kis tinédzserek próbálják de a hazugság hazugság mindegy hol csinálod. Ez a nevetős meg nem látom kifogás meg szánalom tipikus facebook-os baromság.
2014. máj. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
Végülis csak félig hazudtál. Szűz bizony nem vagy, viszont olyan értelemben szűz vagy, hogy még nem voltál szexuális kapcsolatban egy olyan fiúval, akit tényleg, igazán szeretsz.
2014. máj. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:

Az utolso valaszadonak koszonom nagyon es igaz:-\:-)

A masikbol meg nem kerek tobbet kritizalja a sajat eletet es ne engem:-)

2014. máj. 11. 23:40
 29/47 anonim ***** válasza:
Ez nem kritizálás kicsike csak sajna te még túl kicsi vagy ehhez és azt hiszed az kevésbé hazugság ha üzenetbe mondod el de sajna ki kell ábrándítsalak ugyanannyit ér mindkettő.
2014. máj. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:

- Szerettem tenyleg...de igy utolag banom

- még nem voltál szexuális kapcsolatban egy olyan fiúval, akit tényleg, igazán szeretsz.

- Az utolso valaszadonak koszonom nagyon es igaz


Megint hazudsz bammeg, össze-vissza kamuzol! :DD Most akkor szeretted vagy nem? Ja mondd csak azt neki, hogy nem is szeretted, és úgy dugtál, nem is fog kis lotyónak nézni! :D Hazugláda.

2014. máj. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!