Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem mondtam el a baratomnak...

Nem mondtam el a baratomnak hogy mar nem vagyok szuz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egesz este sirok mert hazudtam a baratomnak, azt mondtam neki hogy meg szuz vagyok. Chaten kkerdezte meg es igy nemakartam elmmondani igy hazugsagra kenyszerultem. O meg szuz en 15 o 16 evess, 2 hete vagyunk egyutt. Mondjam el neki vagy ne? Nagyon bant a dolog de felek hogy elvesztem emiatt. Segitsetek kerlek mit tegyek. /az eloozo kacolatomban tortent es en nemnaggyon aakartam a fiu szerette volna./

Szeged



2014. máj. 11. 22:52
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:
Sajnalom hogy a valaszadok nyolcvan szazaleka nem latja a dolgokat es nemtudja felfogni mit erezhetek..a tobbieknnek koszonom!!!
2014. máj. 11. 23:01
 12/47 anonim ***** válasza:
97%
Kidobnálak a pic.sába, milyen kapcsolat az ami egyből hazugsággal indul, pláne ilyen témában? Lehet egy szende lányra vágyott akinek ő vhetei el vagy együtt élhetik át az elsőt, erre kap egy kis rib.izli-gizit, bahh micsoda csalódás!
2014. máj. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy:-) csak kar hogy nem tud erdekelni az amit irsz ugy hoogy sokaig tartott az elozo fiuval es ugy vesztettem el
2014. máj. 11. 23:09
 14/47 anonim ***** válasza:
54%
Itt nem az a kérdés hogy meddig tartott hanem te magad írtad hogy ő akarta te meg hagytad tehát neked mindegy volt csak kúrjon meg.
2014. máj. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:
Szerettem tenyleg...de igy utolag banom hogy engedtem neeki. De sajnalom hogy igy latod a dolgokat
2014. máj. 11. 23:13
 16/47 anonim ***** válasza:
Sose sajnáld nem kell mások véleményével foglalkozni elég meghallgatni és ha van elég intelligenciád leszűröd a lényeget ha nincs akkor sajnállak.
2014. máj. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:
Nem kell engem sem sajnalni csak elmondtam mi a bajom. Akik tudtak ra ertelmes valaszt adni en azokat tartomm ertelmeseknek. Bocsi:-)
2014. máj. 11. 23:16
 18/47 anonim ***** válasza:
100%
De erre nincs értelmes válasz buta dolog volt elveszteni egy olyannal akivel nem akartad és még nagyobb butaság volt nem elmondani így igenis igazuk van azoknak akik szerint kidob a pasid mert ilyenben nem kellett volna hazudni többet értél volna ha odaállsz elé és megmondod hogy megtörtént és ennyi most sokkal rosszabb lesz neki.
2014. máj. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:
De eloben meg nembeszeltunk errol csak ma facebookon kerdezte megg hogy majd vele lesz az elso?! Amire hazudtam...
2014. máj. 11. 23:21
 20/47 anonim ***** válasza:
És? Mi különbség van élő és facebook beszélgetés között? Hazudtál és ez a lényeg nem az hogy mikor és hol.
2014. máj. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!