Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem mondtam el a baratomnak...

Nem mondtam el a baratomnak hogy mar nem vagyok szuz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egesz este sirok mert hazudtam a baratomnak, azt mondtam neki hogy meg szuz vagyok. Chaten kkerdezte meg es igy nemakartam elmmondani igy hazugsagra kenyszerultem. O meg szuz en 15 o 16 evess, 2 hete vagyunk egyutt. Mondjam el neki vagy ne? Nagyon bant a dolog de felek hogy elvesztem emiatt. Segitsetek kerlek mit tegyek. /az eloozo kacolatomban tortent es en nemnaggyon aakartam a fiu szerette volna./

Szeged



2014. máj. 11. 22:52
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
semmi para, legalább elveheted a szüzességét :D
2014. máj. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
100%

A másik fiú szerette volna? És ?

'És' logikai kapcsolat megvan? Akkor kéne, ha te is akarod, nem pedig a másik.

Látod, most ilyen helyzetbe kerültél... kellett volna gondolkodni is.

2014. máj. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
Hát mondd el neki, nem fog összeomlani a világ.
2014. máj. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
16 évesen ne dugjatok ennyi. Amúgy meg ez akkora katasztrófa, hogy össze dől a ház. Istenem mikbe vagytok ennyi idősen.
2014. máj. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:

mond meg neki és tedd hozzá azért füllentettél,nehogy rosszra gondoljon hogy már nincs meg

vagy valami ilyesmit

2014. máj. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
Igen katasztrofaban vagyok es sajnalom de meg nem vagyok idosebb nem tehetek rola.
2014. máj. 11. 22:57
 7/47 anonim ***** válasza:

Most őszintén ha arra kész voltál hogy 15 évesen szexelj akkor az miért megerőltető hogy ezt el kell mondani?

Miért nem gondolkodtál akkor?

2014. máj. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
Csak lehet hatalmasat fog csalodni bennem es elhagy...egy evig legjobb baratok voltunk nemreg jottunk osssze es azota nem veszekszunk.
2014. máj. 11. 22:59
 9/47 anonim ***** válasza:
100%
Ne sírjál, ez még nem olyan gáz. Ha legközelebb találkoztok, mond el neki, hogy nem vagy az, de nem a neten akartál ilyesmiről beszélni, szóval ne sértődjön meg, de ez nem egy olyan téma, amit ott tárgyal ki az ember. Ha normálisan elmagyarázod neki, akkor nem hinném, hogy problémázni fog! :)
2014. máj. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
24%
Dobni fog egyből mert a lekébe tiportál, mert elmondta Neked, hogy ő még tapasztalatlan szűz és Te is azt hazudtad, közbe meg már faxra húztak! Micsoda csalódás és megaláztatás lesz ez neki, hála Neked! Háháhá!
2014. máj. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!