Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csináljak, hogyha annyira...

Mit csináljak, hogyha annyira ronda vagyok, hogy egy lánynak sem kellek?

Figyelt kérdés
Szerintem egyedül fogok meghalni, bár megértem hiszen nagyon ronda vagyok.. Ápolt vagyok divatosan öltözködöm, még a frizurámat is megcsináltattam, ha ez számít valamit kedves, udvarias, megértő és őszinte vagyok a lányokkal szemben, de a külsőm miatt így sem kellek nekik. :( Mindig visszautasítanak, vagy éppen csak barátként könyvelnek el.. Átlagos szemüveges telt külsejű lányokkal próbálkoztam akik nem voltak annyira tökéletesek külsőre, bár nekem tetszettek.. Jó belső tulajdonságokkal rendelkezek sok lány mondta már, hogy én vagyok a legkedvesebb legaranyosabb fiú, de ezek a lányok sem akartak tőlem semmit gondolom a külsőm miatt.. 17/F

2014. ápr. 29. 17:23
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
kuldj képet és megmondom, hogy baj-e van a kulsoddel :)
2014. szept. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Régi a kérdés, de van valami változás, kérdező?
2016. okt. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Utolsó. A KÉRDEZŐ vagyok. Még én írtam ki a kérdést régebben, de azóta már 20-éves vagyok és nem változott semmi azóta se... :( 20/F
2017. ápr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok. Én 30 vagyok ugyanebben a helyzetben :-(
2017. ápr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!