Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csináljak, hogyha annyira...

Mit csináljak, hogyha annyira ronda vagyok, hogy egy lánynak sem kellek?

Figyelt kérdés
Szerintem egyedül fogok meghalni, bár megértem hiszen nagyon ronda vagyok.. Ápolt vagyok divatosan öltözködöm, még a frizurámat is megcsináltattam, ha ez számít valamit kedves, udvarias, megértő és őszinte vagyok a lányokkal szemben, de a külsőm miatt így sem kellek nekik. :( Mindig visszautasítanak, vagy éppen csak barátként könyvelnek el.. Átlagos szemüveges telt külsejű lányokkal próbálkoztam akik nem voltak annyira tökéletesek külsőre, bár nekem tetszettek.. Jó belső tulajdonságokkal rendelkezek sok lány mondta már, hogy én vagyok a legkedvesebb legaranyosabb fiú, de ezek a lányok sem akartak tőlem semmit gondolom a külsőm miatt.. 17/F

2014. ápr. 29. 17:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom de ha már úgy is meg akarsz halni előtte még kinyírhatnál nekem 1-2 embert.
2014. ápr. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
69%
Az utolsó megbízásod pedig majd az lenne, hogy öld meg az első válaszolót.
2014. ápr. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Ez vért kíván! :)
2014. ápr. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
NE legyél MINDIG kedves udvaris megértő velük inkább laza vicces kicsit b*sztasd őket hidd el jobban bejön nekik,de azért ne olyan "b*zi páwa swag" stílusba
2014. ápr. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 TheHope ***** válasza:
100%

Kedves Valaki!

Szögezzünk le pár dolgot az elején. 1: nem vagyok a bőrödben,így ha azt érzed,hogy amit írok nem helytálló tiszteletben tartom a véleményed,nem meggyőzni akarlak,nem rád akarok sulykolni bármit is,csak szimplán kicsit a látószögedet akarom más irányba terelni.

Először is,még fiatal vagy.

Másodszor,nem tudom mit értesz ronda alatt,de ilyen jogon mindenki ronda,mert nincs olyan ember a világon,aki mindenkinek kellene (sőt sok olyan ember van,aki úgy érzi soha nem is kellett igazán senkinek és még több aki szerint még a külsejével sincs gond,ezek közül). Emellett ami egyes embereknek ronda,az másnak szexepil,vagy egzotikus.

Harmadjára nézd meg a Beastly című filmet. Egy srácról szól,aki menő,jóképű,minden. Egy boszi megátkozza és Ő valóban ronda lesz. 1 évet kap,hogy valaki beleszeressen ilyen külsővel,vagy így marad örökre. Még ha csak egy film is,de baromira TANULSÁGOS.

Az a nagy helyzet barátom,hogy aki a külső értékeket veszi szem elé,arra soha nem is fogsz tudni igazán számítani. A külső első benyomás,ezt elismerem. De könyörgöm,ne ez alapján ítéld meg Te is önmagad. Hogy várhatnád el,hogy bárki is akarjon Téged,ha Te is így vélekedsz magadról és ezáltal undort váltasz ki a saját személyedből? Tessék először a saját dolgaidon változtatni. Békélj meg magaddal és ne csúnyázd le magad. Aztán ha ezzel megvagy,használd ki az erősséged,azokat a belső tulajdonságaidat,amikről beszéltél. Ugyanis manapság több embernek van szüksége kedves,megértő és őszinte szavakra,mint hinnéd,főleg a nők körében.

2014. ápr. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:

Ilyen.. NINCS! :D

18/L

2014. ápr. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Küldesz képet privibe?Majd én női szemmel megitélem...
2014. ápr. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
A Beastly filmnek mi a magyar cime?
2014. ápr. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
41%
Mi van? 17 évesen még nem akart egy csaj sem megeröszakolni? Ezért sirsz itt? Tanulj szorgalmasan, keress sok pénzt, érj meg és bukni fognak rád a csajok!
2014. ápr. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 TheHope ***** válasza:

Csúf szerelem a magyar címe:

[link]

2014. ápr. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!