Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelemre vágyom, de a...

Szerelemre vágyom, de a külsőm miatt nem kellek egy lánynak sem, miért ilyen nehéz egyedül?

Figyelt kérdés
Sajnos én olyan jelzőket kapok, hogy ronda vagyok meg cuki, aranyos, egy lány sem akar velem se járni, se ismerkedni, ha meglátja a külsőmet, ehhez meg elég egy képet küldenem neten vagy elég, ha utcáne leszólítom őket és furán néznek. Már biztosan tudom, hogy a külső adottságaim miatt nem kellek egynek sem, de nagyon gyötör a mgány és sajnos nincs kivel beszélgetnem, mert senki sem ért meg, a családome gy érzéketlen, elnyomó réteg, barátaim igazak nincsenek csak haverok. Meg ht ugye fiúként mindig igyekszem erős férfiképet mutatni, kompenzálni, ha már ilyen gyenge, érző szívem lett pechemre, ne lássák ezt, pókerarc és érzéketlen külsőt szokam felvenni és furcsállom, hogy még így is látják a gyengeséget rajtam, mintha tudnák, hogy belül és egy érző szívű, szerelmere vágyó ronda lúzer vagyok. Bár szerintem, ha helyes lennék a lányok maguktól jönnék oda hozzám és már rég átélhetném a viszonzott szerelmet. Nem kéne azt éreznem, amit most is, hogy a fájdalmas magánytól remeg a gyomrom és szerelemre vágyom, de ott a tudat folyton hogy én nem kaphatom meg, csak, mert ronda vagyok és érthető módon egy lány sem képes vonzódni egy olyan arcszerkezethez, mint az enyém.
2014. febr. 12. 23:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ismerem ezt az érzést.
2014. febr. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
az aurádat érzik , érzed vedd baromságnak de csak próbáj megítélni elsőre embereket érdekesmód ahogy ránézünk már lehet néha láttni ki a kevésbé jólétben élő és ki a boldogabb pl..nem?
2014. febr. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Talán alakíts a külsődön akkor.
2014. febr. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nincs pénzem plasztikára, hagyjatok már ezzel, ha meg is műttetnék az orrom, akkor valami másban látnák a hibát a lányok, sajnos ők mindig a tökélyre vágynak, ami én sosem leszek.
2014. febr. 12. 23:49
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, manapság csak a tökéletes, 190 centi magas, 25 centis farkú, kisportolt testű, milliomos vállalkozó pasiknak van barátnőjük, feleségük...
2014. febr. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Édesfiam küldtem neked üzenetet, méltóztatnál válaszolni?
2014. febr. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem a külsőd a probléma,az anyagiakra gerjednek.Viszont annyira hazugok,hogy még maguknak is hazudnak,és nagyon kevés nő vallja be.Majd idővel rájössz.
2014. febr. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de nem küldök senkinek sem képet, túl sokszor kaptam már meg éppen képről az esetek nagyobb részében, hogy ronda vagyok. A kedves lányoktól főleg. Meg egy-két páwa gyerektől. De látom, hogy levegőnek néznek a lányok amúgy is, egy sem mosolyogna rám vagy jelezné, hogy tetszemneki, ha meg megpróbálkoztam folyton csak az elutasítás, hogy túl ronda vagyok, vagy kopjak le van pasija már.
2014. febr. 13. 00:05
 9/12 anonim ***** válasza:

pedig amíg teljes kontrollt kérsz a nőktől,addig nem nagyon lesz csajod.

alapból rossz a nézőpontod.

a meggyőzés közben,vagy után fognak jeleket küldözgetni.

és te legyél a választó,ne a választott,ez mindig legyen a fejedben.

2014. febr. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

0:04-nek van igaza, kapta a zöld pacsit!


Két lehetőség van: legyél kőgazdag, és akkor tapadni fognak rád a csajok, mert tényleg csak a pénz érdekli őket, vagy pedig szokd meg az egyedüllétet, sőt, tanuld meg élvezni, és mással kitölteni az időt, ami hasznosabb, mintha egy csajra pocsékolnád, és akkor is rendbe leszünk.

2014. febr. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!