Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csináljak, hogyha annyira...

Mit csináljak, hogyha annyira ronda vagyok, hogy egy lánynak sem kellek?

Figyelt kérdés
Szerintem egyedül fogok meghalni, bár megértem hiszen nagyon ronda vagyok.. Ápolt vagyok divatosan öltözködöm, még a frizurámat is megcsináltattam, ha ez számít valamit kedves, udvarias, megértő és őszinte vagyok a lányokkal szemben, de a külsőm miatt így sem kellek nekik. :( Mindig visszautasítanak, vagy éppen csak barátként könyvelnek el.. Átlagos szemüveges telt külsejű lányokkal próbálkoztam akik nem voltak annyira tökéletesek külsőre, bár nekem tetszettek.. Jó belső tulajdonságokkal rendelkezek sok lány mondta már, hogy én vagyok a legkedvesebb legaranyosabb fiú, de ezek a lányok sem akartak tőlem semmit gondolom a külsőm miatt.. 17/F

2014. ápr. 29. 17:23
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Ezek szerint tényleg nagyon ronda vagyok... Senki sem ír vissza akinek képet küldtem....
2014. ápr. 30. 18:20
 12/24 anonim ***** válasza:
Küldj nekem is én mondok véleményt
2014. ápr. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Küldj.
2014. máj. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Szia, én egy 20 éves lány vagyok, küldj képet, hogy részletes véleményt tudjak küldeni :)
2014. máj. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a klubban, ugyanígy vagyok. 27/F
2014. máj. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
Nem vagy egyedűl ;) 19/F
2014. máj. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
Amúgy ne foglalkozz,vele élvezd az életet ,ha nem vagy gazdag vagy jó képű esélytelen,pl facebookon a bmw fan klubb meg lehet nézni ,hogy milyen nők vannak ott,ez természetesen csak véletlen egybe esés,kár sajnáltatnod magad mert nem mész semmire fogadd el!
2014. máj. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Ba.meg még csak 17 éves vagy! Ne legyél olyan, mint a gyakoris válaszolók többsége, akik ezzel vannak elfoglalva és 27-28 évesen szüzek maradtak. Vedd észre, hogy a rondább emberek is találnak párt, mert egészséges önbizalmuk van!
2014. máj. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Vesd be minden energiádat, hogy kőgazdag légy és utána dúskálhatsz a pinában és fürödhetsz a puncilében.
2014. máj. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
Küldj nyugodtan :) 15/l majd én megmondom, hogy nézel ki:) Egyébként tényleg mindenkinek más a szép.. pl. én nekem a srác, aki nagyon tetszik és majdnem a barátom (;)) mindenki más szerint mókusképű :( de nekem ettől függetlenül nagyon bejön, főleg a belsője fogott meg :) <3
2014. máj. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!