Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A 30 feletti szűz férfiak nem...

A 30 feletti szűz férfiak nem is férfiak, olyan tekintetben véve a dolgokat? Vagy csak felnagyítják ezt a problémát manapság?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 19. 07:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
19. -170 cm-rel nem vagy törpe, és ne egyél annyit..zabálsz azt jóhogy 100 kg fölé kereketsz és ne essél át a ló tuloldalára, módjával mozogj, neked elég lenne séta, még a futást se merném javasolni..a mérleg szerint 70 kg fogyjál le.. de csak rizs,csirkemell,és gyümölcs,zöldség, ásványviz..és mozgásnak elég lenne egyenlőre a séta..pl. gyalogoljál 4-5 km-t.
2014. ápr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
A 170 cm manapság tényleg törpének számít. Én is annyi vagyok, és emiatt (meg a torz arcom miatt) nem kellek egy lánynak sem. Ha ruhát akarok venni, 8-10 boltot végig kell járnom, mire találok ilyen apró méretben. Többször neveztek már hobbitnak is idegenek az utcán.
2014. ápr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
21: Nem zabálok, sőt 1200-1500 kcal-nál már hízok még a mostani testsúlyommal is, pedig elvileg fogynom kellene ekkora kalóriabevitelnél. Semmi zsírosat nem eszem, szénhidrátbevitel minimális, szóval egyáltalán nem zabálok... A napi 4-5 km pedig még így is lazán megvan (mindenhova gyalog járok a városban, melóhely oda-vissza kb. 4 km lehet) Hosszabb távokat biciklizek. Mégsem fogyok!
2014. ápr. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
23.- akkor a pajzsmirigyeddel lehet gond, vizsgáltasd ki magad, esetleg probáld meg, azt enni amit már leirtam. Nekem az nagyon bejött, csak rizs,csirkemell főzve, párolva és rengeteg saláta,zöldség,gyümölcs,ásványviz, de még egy pohár cola se.meg süti se, még egy szelet sem, meg kávé sem,sör se, kenyér se..nagyon nehezen indul meg a fogyás hetekig stagnál.. Azért menj el vele először is orvoshoz, és kérdezz meg szakembert is a fogyozással kapcsolatban, ha nincs semmi eü.problémád, akkor le lehet fogyni. Csak sok ismerősöm fogyizik, de ilyenkor meg esznek sütit,csokit,isszák a cukros üditőket és legendákat mesélnek, hogy ők mennyire fogyiznak és mégse tudnak fogyni. De ne vedd ezt bántásnak,mert csak segiteni akartam és végülis nekem mindegy ki hogy eszik,él, gondolkozik stb.. csak sok olyan dolog van, amit azért mi irányithatunk magunknak, de mégis sok ember lusta, meg mindent kitalál, saját magát becsapja, hogy miért sikertelen valamiben, kifogást mindig a legkönnyebb találni.
2014. ápr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Ezek, a 30 feletti szüzek, miért nem mentek el néha prostihoz?
2019. szept. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!