Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A 30 feletti szűz férfiak nem...

A 30 feletti szűz férfiak nem is férfiak, olyan tekintetben véve a dolgokat? Vagy csak felnagyítják ezt a problémát manapság?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 19. 07:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Ők is férfiak, csak valószinű nincs önbizalmuk, félénkek, vagy a sok visszautasitástól elment a kedvük az ismerkedéstől és már ennyi idősen inkább magukba zárkoznak. Nőknél is van ilyen, hogy esetleg egy kapcsolatuk volt még tini korukban, aztán teljesen egyedül vannak.
2014. ápr. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
A nők számára nem, egyrészt mert szüzek, másrészt mert csúnyák.
2014. ápr. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
az mindegy, hogy felnagyítják e ezt a problémát vagy sem. mert ez önmagában nagy probléma. én 30 vagyok és szűz. és simán tudnék szerezni barátnőt, csak nem akarok. megvannak a kifogásaim, hogy miért nem. szerintem 20-22 felett már abnormális a szüzesség.
2014. ápr. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Én például impotens vagyok tini koromtól.
2014. ápr. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Milyen kifogások? Én csak azt tudom, hogy itt (vidék) szinte már az utolsó korhely, lepusztult fejű embernek is van gyereke 35 évesen, nekem meg még párom sem volt 30 évesen, pedig az átlagtól intelligensebbnek is tartom magamat, van több diplomám is, rendes munkahelyem (nem milliomos, de egész korrekt), de reszketek nőket megszólítani, rettenet fáj ha elutasítanak, amiben már volt részem. Utána meg nehezen regenerálódok fejben. Plusz ha nőkkel beszélgetek fura gesztusaim vannak, az arcmimikám is fura, izzadok is, szapora pulzus, légzés stb. ezt nem tudom legyűrni sajnos magamban, hogy a szimpatikus idegrendszerem (biológus vagyok, innen is tudom)túlzott ingerületi állapotban van ilyenkor, az akciós potenciál túl erős.
2014. ápr. 19. 11:50
 6/25 anonim ***** válasza:
25%
Férfi mi...ha ennyire nem tudsz nők közelében normálisan viselkedni, tényleg nem vagy férfi.
2014. ápr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
5. kérdező, sajnos pánikolsz és nincs megfelelő önbizalmad, ezekkel a problémákkal könnyen meg tudsz küzdeni. Én elmennék egy jó pszichológushoz, akinek elmondanám a problémáimat és ezeket a dolgokat teljesen rendbe lehetne tenni.
2014. ápr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Az impotencia nem kifogás barom. Akinek nem áll föl az nem fog izélni.
2014. ápr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Igaz a 30-ig még van pár évem (27 vagyok), de semmi esélyem rá, hogy valaha is barátnőt szerezzek a ronda külsőm miatt. Ettől függetlenül férfinak tartom magam.
2014. ápr. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Nincs férfiban ronda, csak önbizalomhiányos.. egy ronda is lehet kedves, normális, barátkozos. Ne igy gondolj magadra hogy ronda vagyok, ezért nincs barátnőm. Hanem azt emeld ki amiben sikeres vagy, azért tegyél sokat, hogy valamiben ki tudj kapcsolodni pl. lejársz edzőterembe, eljársz teniszezni, vagy bármi..ami téged érdekel. Ha elégedett leszel önmagaddal, mások is pozitivabb személyiségünek fognak látni.
2014. ápr. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!