Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A 30 feletti szűz férfiak nem...

A 30 feletti szűz férfiak nem is férfiak, olyan tekintetben véve a dolgokat? Vagy csak felnagyítják ezt a problémát manapság?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 19. 07:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Utolsó, akkor te még nem láttál engem :) Bár sztem te se gondoltad komolyan, h nincs ronda férfi. Azzal pedig nem mész semmire, ha kedves, normális, barátkozós vagy, ez inkább hátrány a lányok szemében, már amelyiknek számít. A pozitív személyiség szintén nem érdekli őket.
2014. ápr. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Ha annyira ronda valaki, pl. elálló fülek, (mi lehet még) csunya orr, pattanásos-heges arc.. ezeket lehetne plasztikáztatni, mondjuk elég sokba kerül, de ha valakinek szüksége van az önbizalmához akkor megérné.. én se vagyok tul szép lány, de annyi apró dolog van amivel fel tudom magam dobni, és főleg magamat 10/10-esnek tartom, és nagy az önbizalmam, ez sokat segit nekem. Lehet másoknak is bevállna.
2014. ápr. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Hmm... nekem torz arcszerkezetem van, amellett alacsony vagyok és rettenetesen dagadt. Minden lány szerint ocsmány vagyok. Az önbizalom viszont mindig a szerzett tapasztalatokból adódik. Nekem roppant nagy önbizalmam van abban, hogy egy lány elutasít, hiszen mindig ezt tapasztalom, sőt, igazából még sosem tapasztaltam meg ennek az ellenkezőjét, mivel kizárt dolog, hogy bárkinek is bejöhetnék.
2014. ápr. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

14.22


Lány vagy, ha van két cicid meg egy puncid, akkor bingo. Ez sok pasinak bőven elég is. Ellenben egy nőnek magas pasi kell, helyes arccal, megfelelő falosszal és húsos bankszámlával. Egy nőnek sokszor keresnie sem kell, majd eltartják. Minden 5. nő ismerősöm ilyen.

2014. ápr. 20. 14:37
 15/25 anonim ***** válasza:
13-as miért nem fogysz le, vegyél egy aranyos kutyát magadnak,és mindennap menjél vele futni, sétálni, plusz járj le konditerembe és rizsen meg csirkehuson, zöldségen és gyümölcsön kivül mást ne egyél, és csak kizárólag ásványvizet igyál.. ez a gondod az elhizás pár hónap alatt megváltozna.én nagyon vigyázok a sulyomra, 168 cm vagyok és 50 kg, nagyon odafigyelek mit eszek, és mindig sportolok. Ha pajzsmirigy problémád van, azt is be lehet állitani. Most igy ünnepek alatt pl. én nem ettem még se sütit, se csokit, helyette gyümölcsöt eszek.
2014. ápr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Az önbizalom. Hm.


Tegyük fel, a bank elviszi mindened és elveszíted a munkádat, elhagy a párod, meghal emellé még valakid, akkor megnő az önbizalmad? Ha beadsz 100 álláshelyre pályázatot és egyik sem hív vissza, hanem zsigerből elutasítanak, akkor megnő az önbizalmad? Mert valahogy nekem nem ettől szokott hízni a májam és csodálom azokat, akiknek meg igen. Ha 50 per 50 nő utasít el, akkor nagyobb legyen az önbizalmam a semmire? Hát nem lesz nagyobb, bocsi de ez így működik, akkor is ha neked az önbizalmadat a sorozatos kudarcok erősítik.

2014. ápr. 20. 14:41
 17/25 anonim ***** válasza:
14-es ne sajnálgasd magad, mert azért nem kimondottan igy müködik, nekem meg nagyon sok lány ismerősöm van akiknek meg nincs barátjuk és nagyon szeretnének, és nincsenek is akkora elvárásaik, csak hogy megbizható, rendes srácot találjanak. Nagyon kevés fiúra illek rá, amit te leirtál, és azért elég sok átlagos fiúnak is van barátja, felesége. Lehet inkább nem vagy barátkozós, ismerkedős, vagy magasra rakod a mércét, vagy nem veszed észre ha egy lány meg akarna ismerkedni veled, nem veszed észre a jeleket..lehet inkább ilyen készségeidet kellene fejlesztened. Vagy nem jársz sehova, nincs olyan baráti társaságod, ahol összetalálkozhatnál egy lánnyal.
2014. ápr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
kérdező- fogadd el, hogy vannak pozitiv beállitottságu emberek is. Nincs állásom, nem tudok benne elhelyezkedni, én átképzem magam és irány külföld, hogy anyagilag is helyreálljak. Magántulajdonhoz egyáltalán nem ragaszkodom, igy nem is érdekel, mert bérelek lakást, ott ahol épp találok munkát, tehát életbe soha nem törekedtem ingatlan megszerzésére ezért hitelt se vettem volna fel, igy ezt a gondomat alapból kizárom. Sajnos az meg mindenkivel megesik az élete folyamán hogy a szeretet családtagjai meghalnak, ezen én is többször átestem, ezt nehéz de fel kell dolgozni. Ja hogy a párkapcsolat is változhat, tehát együttélek, járok valakivel és szakitu
2014. ápr. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
15: Szerinted még nem próbáltam? Ha valamennyit le is adok kg-ban, akkor csak és kizárólag izmot vesztek. Úgy, hogy hiába sportolok mellé. Amikor még jók voltak az ízületeim, akkor heti 6-szor edzettem (harcművészet), heti 2-3-szor úsztam, és túráztam közepes távokon (40-50 km), mindezt úgy, hogy alig ettem (ez kb. 3 évig tartott). Az eredmény: tönkrementek az ízületeim, de semmivel sem lettem vékonyabb! (kilóban kevesebb lettem, mert szépen teljesen elfogytak az izmaim, ami még nagyobb terhet rótt az ízületeimre). Jelen pillanatban a 170 cm-emhez (ami már magában elég indok arra, hogy ne álljanak szóba velem a lányok, mert egy törpe vagyok) kb. 100-105 kg. lehetek, de lehet, hogy még ennél is jóval több (nem mérem magam, mert ekkora hájnál +- 10 kg sem számít sokat).
2014. ápr. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
szakitunk, ezt azért jópárszor sokan átélik életük folyamán. Tehát ennyi negativ dolog mögé ne bujjál, hanem változtassál külsődön amit tudsz, ne ragaszkodj ahhoz a munkádhoz amivel nem tudsz pénztkeresni és megélni, keress más szakmát. Legyél pozitiv és csak utána kezdjél ismerkedni, hogy kizárd az elutasitás élményét.
2014. ápr. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!