Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok egy 27 éves...

Mit gondoltok egy 27 éves szűz lányról?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 7. 10:53
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
68%
27 évesen zéró párkapcsolattal mindenképpen egy beszélgetést jelent egy szakemberrel. Attól, hogy valakinek párkapcsolata van ennyi idősen (esetleg volt már több) nem jelent ribiséget, sőt. Egészséges, az ember társas lény.
2014. ápr. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 A kérdező kommentje:
minek ehhez szakember az segíthet szerinted egy idegen??
2014. ápr. 12. 15:25
 53/60 anonim ***** válasza:
44%
Ő felkészült, ez a foglalkozása ezt tanulta X évig, és 30 éves rutinja van a kérdésben! Neked valszeg problémád van, amit nem nekem, vagy nekünk kéne kezelni, hanem neki, mert ez nem játék innen. Ő nem egy idegen a pékségből, hanem szakértője a témának! Klinikai szinten is. 30 éve.
2014. ápr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:

Mit gondolsz a külsőddel lehet a baj?

Én is 27 leszek.

2014. ápr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
0%
mert az a libbanc aki szerelemből elveszíti idejében, véletlenül sem a szűz krumpli az, aki fikázza a normális embereket ahelyett hogy kezeltetné a betegségét.
2014. ápr. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 A kérdező kommentje:
beteg? az ezért kicsit túlzás
2014. ápr. 13. 14:57
 57/60 anonim válasza:
81%

Miért kezelitek ezt úgy, mintha betegség lenne? Ti vagytok a betegek, ha erről így gondolkodtok.

A szex nem létszükséglet, nem olyan, mint az evés vagy az ivás. El lehet lenni nélküle is, van, aki ezt az utat választja. Aki meg nem, az úgy is előbb, vagy utóbb, de átesik rajta.

2014. ápr. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
12%

A csúnya külsőn a pszichológus sem tud segíteni! :D


Fogadd el, hogy ronda vagy, és nem fogsz senkinek sem kelleni.


Utána pedig menj ki a világba, és csinálj valami értelmeset: tanulj, sportolj, dolgozz, érezd jól magad.

2014. ápr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim válasza:
Nem vagy egyedül ezzel a problémával mert én is szűz vagyok még mindig pedig már elmúltam 27 éves. Ez van így alakult én nem szégyenlem magam. Majd eljön az idő amikor odadhatom magam annak aki igazán megérdemli.
2014. dec. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:

A probléma az hogy nem tudod elismerni önmagadban hogy talán tényleg egy szakemberhez kellene fordulnod. Így mások véleményére sem fogsz adni. És mindig jönni fog egy friss komment egy hozzád hasonló korú személytõl aki egybõl azzal kezdi hogy cseppet sem gáz, semmi gond, nem késtél le semmirõl, stb. Holott ez nem igaz.

Kb. úgy hangzik mintha egy 150 és egy 145 kg-os ember beszélget, és a kövérebb azt mondja a másiknak, "á, nem vagyunk elhízva."

2014. dec. 3. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!