Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok egy 27 éves...

Mit gondoltok egy 27 éves szűz lányról?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 7. 10:53
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy vagy nagyon gátlásos, de olyan szinten, ami már szakember segítségét igényli, vagy mélyen vallásos, vagy golyós.
2014. ápr. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
23%
Ezt már nem lehet kimagyarázni, aki 20 éves korára nem jut el olyan párkapcsolati szinte hogy már ne legyen szűz, azzal nagyon-nagyon komoly gondok vannak, és igenis defektes. Ezt nem értitek meg. Persze kivétel lehet ha egészen idáig mondjuk egy zárdában éltél volna.
2014. ápr. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 A kérdező kommentje:
érdekes hozzászólások mert ha megnéztek egy másik kérdést pl azt hogy gáz e hogy szűz a csaj szinte mindenki azt írja hogy nem erre engem meg itt fikáztok
2014. ápr. 7. 11:46
 24/60 A kérdező kommentje:
de amúgy egy normális gondolkodású értlmes nő vagyok és ti meg úgy csináltok mintha embert öltem volna
2014. ápr. 7. 11:47
 25/60 anonim ***** válasza:
30%
Ha fikázásnak fogod fel, hogy szakemberrel való konzultációt javaslunk csak alátámasztod ezt a javaslatunkat...
2014. ápr. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 A kérdező kommentje:
de miért kellene oda fordulnom. nem értem
2014. ápr. 7. 11:49
 27/60 A kérdező kommentje:
félénk vagyok és önbizalom hiányos és szüleim nagyon szigorúan neveltek . és válogatós is vagyok nagyon
2014. ápr. 7. 11:50
 28/60 anonim ***** válasza:
51%
Csak neked akarnak jót a többiek, hogy szerezz tapasztalatot a párkapcsolat terén, mert annál később találod meg az igazit. Mindenki a saját hibájából tanul.
2014. ápr. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim válasza:
69%

Hidd el, segítő szándékúak a válaszok. Ha azt írod, hogy 19 éves vagy, de még szűz, nem kapsz ilyen éles kritikát. 27 évesen viszont valóban nem normális dolog szűznek lenni.


Keress szakembert, akivel meg tudod beszélni, hogy hogyan tovább, mert aggszűzként megkeseredetten, egy ölelés nélkül magányosan fogod leélni az életed.

2014. ápr. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:

"félénk vagyok és önbizalom hiányos és szüleim nagyon szigorúan neveltek . és válogatós is vagyok nagyon"


pontosan ezért.

Egyébként "szüleim nagyon szigorúan neveltek" itt van a kutya elásva. Ezt csak szakemberrel oldod meg, öngyógyitás biztosan nem létezik ilyen esetben. Szóval rajtad áll, hogy boldogtalan élet, vagy megoldás. (utóbbi nem egyedül)

2014. ápr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!