Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hétvégén megyek prostihoz,...

Hétvégén megyek prostihoz, mit gondoltok hogyan viselkedjek majd vele? Bevallom szűz vagyok és nem tudom ez mennyire fog meglátszani rajta?

Figyelt kérdés
Lekezelő lesz velem, szóval biztos rájön hogy félős vagyok vagy ilyesmi vagy álltalában kedvesek és normálisak az emberekkel, főleg olyanokat kérdezek akik már átestek ezen.
2013. aug. 11. 23:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
egy fiúnál kit érdekel hogy szűz?
2013. aug. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
mért pont prostival akarod elveszíteni?
2013. aug. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Fizetni fogsz neki, így nem hiszem, hogy lekezelő lesz, ha meg igen, akkor nézel másik prostit :D
2013. aug. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mivel fizetsz neki, megvásárolod a kedvességét. Nem lesz lekezelő.
2013. aug. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
attól hogy prosti még ember,nem hiszem hogy ok nélkül lekezelő lenne,a kedvesség meg a "munkájához" tartozik,nem hiszem hogy zavarja hogy szűz vagy,de nyilván feltűnik majd neki
2013. aug. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
34%
Ha lekezelő lesz kérjél kakisex extrát +5 és megeteted vele a sarodat
2013. aug. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
22%
Jól teszed,gratulálok, hogy végre megtetted a nagy lépést. Amai csajok sajnos nagyon a külsőre mennek, így értem, hogy miért megy egyre több fiatal fiú el prostihoz. Ma már az a menő, ha néger cigó vagy ázsiai agy, mert azok alapból jobban kelleneka csajoknak. Ha fehérbőröd van az például hatalmas hátrány menjetek el szolizni vagy napozni, jó barnára, mint an géerek arra bukik az összes csaj, a farkatok is n öveljétek meg, mer ta ngéerek sem véletlen népszerűek ám.
2013. aug. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

nem fogja érdekelni. Nyugi kérdező, csak lazán, ne törődj azzal mit gondol rólad, semmit se tud rólad, sose látod többet, felesleges izgulnod, kb mint ha egy olyan buszon mennél amin soha az életbe nem mész többet, és messze van tőled, jó messze


aztán csinálsz rajta valami cikit, de ennyi, eltűnik a busszal együtt a semmibe, valószínűleg valami ilyesmit fog mondani hogy "nem probléma" vagy hasonló, neki elvileg ugye az lenne a célja, hogy te visszagyere, ööö ja, na és ennyi


ja és nem is kell vele dumálni se, mondasz valami keresztnevet azt ennyi, akár nem is a sajátod, az meg hogy mondod hogy szűz vagy vagy sem igazából tök mind1, de mondjad, nem lesz semmi, neked meg aztán nem kell emiatt aggódnod többé.

2013. aug. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha már egyszer fizetsz neki akkor tökmindegy, hogy mit gondol vagy milyennek érzi veled. Óvszert feltétlenül használj ha nem akarsz nemi beteg lenni.

Amúgy nem ajánlom első szexhez a prostit. Nagyon nem érdemes! De a te dolgod.

2013. aug. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
50%

Én is így veszítettem el. :)

Remélem, hogy lakásoshoz (rosszlanyok.hu , videkilanyok.hu , stb.) mész, nem pedig utcaihoz! Készülj fel, hogy a "kedvenced" nem biztos, hogy ráér majd akkor, amikor neked jó lesz, esetleg több nappal előre bejelentkezhetsz ahhoz, aki szimpatikus és akkor biztosabbra mehetsz. Vannak olyan oldalak, (pl. rosszlanyok.hu) ahol ki is írják az adatlapjukon a lányok, hogy vállalnak-e szüzesség elvételt, ha olyan oldalon nézelődsz, ahol ez nincs feltüntetve és te a biztos siker reményében akarsz menni, akkor mondd el neki már a telefonban, hogy mi a helyzet veled. Az én véleményem szerint legkésőbb a személyes találkozáskor közöld vele a tényeket! Én is így tettem annak idején és nem is bántam meg, mert így különleges bánásmódban volt részem és egyébként sem kért ezért extra pénzt. Én első alkalommal fél órát voltam a hölgy tanácsára, de jobb is volt ez így!!! Ritka az a szolgáltató, akinek problémát jelent az, ha a vendég félős, az pedig még ritkább, aki lekezelő veled! Az első kérdésedre a válasz: viselkedj vele emberként, hiszen ők is emberek, sokszor több van bennük emberileg, mint gondolnád! Ha az alapvető emberi tiszteletet megadod neki és elmondod neki, hogy szűz vagy, akkor 99,9%, hogy kedves, figyelmes lesz veled, hiszen neki is érdeke, hogy jól érezd magad! Nem kell rettegni a betegségektől, de óvszert természetesen használj, valószínűleg másképp bele sem menne a dologba. Sok sikert,!!!

2013. aug. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!