Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Létezik olyan oldal, ahol...

Létezik olyan oldal, ahol szűz fiúk piacra bocsáthatják magukat?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem társkereső oldal, ezért nem is akarok itt nyavalyogni. Az érdekelne, hogy létezik-e valami olyan oldal, ahol szűz fiúkat kaphatnak olyan lányok vagy nők, akik rájuk vágynak. Tudom, hogy ritka az ilyen nő, de biztos hogy létezik. Annyiféle fétis van ma már. Miért ne gerjedhetnének szüzekre?


Olvastam régebben hogy lányok adták el pénzért a szüzességüket oldalakon. Fiúknál tudom hogy ilyen nincs, nekik kell fizetni érte a túlkínálat miatt de mégis érdekelne hogy van-e ilyen oldal. Nemzetközi oldalakon mint eBay nagyok a távolságok a Vateráról meg szerintem banolnának ilyen hirdetésért.


Kérlek prostit ne ajánljatok. Azt akarom, hogy a lány vagy nő NEKEM akarja elvenni a szüzességemet a sok más szűz fiú közül, ne pedig csak egy rossz színésznő legyen, aki szétteszi a lábát a pénzért és talán még nem is csókolózik velem és stopperolja a velem töltött időt.



#hirdetés #szűz #szüzesség #oldal #szüzesség eladás #áruba bocsátás
2013. aug. 11. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
www.cheapvirginboyzebay.sk
2013. aug. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Volt,de már rég lefagyott a sok jelentkező miatt.
2013. aug. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ide is írhatsz! Minden ötödik fiú ezt teszi, csak másképp teszi fel a kérdést :)
2013. aug. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!