Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 éves fiu vagyok és szűz....

Berti12 kérdése:

17 éves fiu vagyok és szűz. Holnap fogom elveszteni de kb. mennyi ideig fogom birni? Mit tegyek h később menjek el?

Figyelt kérdés
rendszeresen maszturbálok

2013. aug. 11. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Az oké, hogy félsz attól, hogy hamar elmész, de a lankadás is benne van a pakliban :D
2013. aug. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10-20 másodperc
2013. aug. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

jobb érzés lesz mint a maszti ;)

mennyi idő míg a csúcsra jutsz masztival? szerintem azt az időt felezd meg:D


ja és amúgy azt bírom,hogy elég sok srác van még így,mint te,tehát szűz,de a rendszeres maszturbálás megvan:D:D:D

2013. aug. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem például az első alkalommal nem sikerült elmennem... igen, ilyen is van. Aztán kis pihenő után a második menet már elhozta a beteljesülést.
2013. aug. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk ennyire ne készülj fel rá, nem kell ezen idegeskedned, ne gondolj rá, ne tudatosuljon az benned, hogy nah most én holnap lefekszem valakivel... Amúgy igen, nagyon benne van az is, hogy fel sem fog állni az izgalomtól, ez mind tőled függ, meg, hogy milyen srác vagy, mennyire idegeskedsz, ilyenek. Nem kell félni, nagy gond nem lehet. Én sem tudtam elélvezni első alkalomkor, van ilyen is.
2013. aug. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
en is attol felek h nemfog felalni nemtoom miert....de nem panikolok mert az rosszabb sokszor
2013. aug. 11. 11:14
 7/8 anonim válasza:
én az elsőnél nem mentem el. másodiknál kb 5 perc alatt, de arra valamiért rá is feszültem. 3. alkalommal fél óra volt kb. Ha elsőre be is égsz, majd kinövöd jobb esetben, de ha nem parázol rá nem hiszem, hogy gond lesz
2013. aug. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ian Catman ***** válasza:

NINCS biztos recept.

Először is, lehet, hogy nagyon gyorsan elmész, de az ellenkezője is, hogy éppen hogy nem is tudsz elmenni, "belelankadsz" a csajba.

Ne ess pánikba, akármit mondanak, a pasik többsége valamelyik fenti módon fejezi be az elsőt. Nincs recept, kipróbálhatsz ami jól esik (azért ne idd túl magad, mert akkor egyáltalán nem fogsz elmenni), csak nyugi. Majd legközelebb jobb lesz, túl kell esni ezen is.

2013. aug. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!