Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hétvégén megyek prostihoz,...

Hétvégén megyek prostihoz, mit gondoltok hogyan viselkedjek majd vele? Bevallom szűz vagyok és nem tudom ez mennyire fog meglátszani rajta?

Figyelt kérdés
Lekezelő lesz velem, szóval biztos rájön hogy félős vagyok vagy ilyesmi vagy álltalában kedvesek és normálisak az emberekkel, főleg olyanokat kérdezek akik már átestek ezen.
2013. aug. 11. 23:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én is most készülök egyhez és kicsit félek, hogy mit gondol majd rólam, igaz nem vagyok már szűz de nem is vagyok túl tapasztalt szóval tuti bénázok többi vendéghez képest..


De amibe még belegondolhatsz, hogy hány 50 év körüli elhízott ember is elmegy oda és még őket is kielégíti végül is szóval talán még örül is ha valaki fiatal megy, meg még szűz is legalább azt is tudja , hogy te nem terjesztesz semmi betegséget.


Majd írd meg milyen volt, kíváncsi vagyok!

Hajrá!

2013. aug. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a sok információt mindenkinek:)
2013. aug. 14. 20:08
 13/13 anonim ***** válasza:
Na milyen volt? számolj be!
2013. dec. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!